Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robie pompki za kazdym razem kiedy ide do kibla. W momencie gdy spluczka pracuje, ja mam dobre 30-40 sekund na odjebanie 20 dobrze zrobionych technicznie pompek. Robie raz diamentowe, raz szerokie, raz klasyczne. Jeszcze mam zamiar wprowadzic lucznicze ale to wyzszy level. Nie ma opcji zeby zapomniec o tym bo po siuraniu automatycznie czuje potrzebe miesniowa na jebniecie pompek. W pracy mam ogromna, zamykana toalete... :D

  • Dzięki! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Vami napisał:

Przecież to konkretne pojęcie wprowadzone przez Herberta Marcuse'a.

Endlosung też, ale to nie znaczy, że winno być szerzej używane. Sama tolerancja represywna z kolei to wyraz niezrozumienia paradoksu tolerancji Poppera. Tak samo jak niezrozumieniem rasizmu i odmową dzielenia go na "wtórny" i "pierwotny" są takie wywody:

6 minut temu, Vami napisał:

Ale nie - zaczęli pisać o tym, że urodził się w takich czasach i miejscu, że biali byli rasistami i tego typu odwracanie kota ogonem. Czarny rasizm można usprawiedliwić. Białego powiesić za to, że krzywo spojrzał na murzyna. Typowe lewackie zakłamanie. Nienawidzę tego kurestwa.

 

Ja na przykład zupełnie inaczej oceniam postawę Eichmanna i Malkina, choć obaj byli szowinistami. Ten drugi jednak by nim prawdopodobnie nie został, gdyby nie ten pierwszy. Zrównywanie ich postaw ze sobą (tak jak rasizmu czarnych i rasizmu białych ze sobą) należałoby raczej nazwać typowym prawackim zakłamaniem.

Odnośnik do komentarza

Pierdolisz głupoty Gacek. Co więcej, głupoty niebezpieczne. Tacy jak ty zwykle uważają, że niesłusznie oskarżony o gwałt facet to cena, którą warto zapłacić w walce z patriarchatem. Za dużo czasu i energii poświęcam każdego dnia czytając wysrywy światowego lewactwa. Won't get fooled again.

Odnośnik do komentarza

Ja tak jak uważam Trumpa za obrzydliwą osobę, tak w przypadku nominacji czerwonego dziada Sandersa, będę wspierał Donalda calym sercem. To nie będzie walka o prezydenturę. To będzie wojna o to, by Ameryka pozostała Ameryką.

Odnośnik do komentarza

no to u mnie nie ma szans, żebym był za Trumpem — chociaż uważam, że wygra ;) 

 

zresztą nie kumam tego strachu przed Sandersem. można go nie lubić, prawo każdego, ale przecież tam w kongresie jest taki gridlock, że nie zrobi żadnych radykalnych zmian. Trump przez pierwsze dwa lata miał większość prezydent, kongres, senat i przepchnął chyba dwie ustawy xD nawet z Obamacare były problemy. Republikanie zawsze mają też uchwalanie budżetu i podnoszenie limitu długu publicznego jako broń, której zresztą nie bali się już wcześniej używać 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Scorpio napisał:

Też się nad tym zastanawiam od dłuższego czasu. Prowadzę działalność już 5. rok a ani razu nie wziąłem zwolnienia lekarskiego (ale to tez glownie dlatego, że nie chodzę do lekarza jak jestem chory).

Heh, od kiedy prowadzę działalność czyli 2012 nigdy nie wziąłem zwolnienia i raz skorzystałem z pomocy ambulatoryjnej - zszycia rany na nodze. Wszystko inne to albo prywatne ubezpieczenie albo bezpośrednia płatność - po zerwaniu krzyżowego...

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Vami napisał:

Pierdolisz głupoty Gacek. Co więcej, głupoty niebezpieczne. Tacy jak ty zwykle uważają, że niesłusznie oskarżony o gwałt facet to cena, którą warto zapłacić w walce z patriarchatem. Za dużo czasu i energii poświęcam każdego dnia czytając wysrywy światowego lewactwa. Won't get fooled again.

No jakby nie patrzeć, to jak napisałem na początku akcji metoo, że warto domniemywać niewinność i nie linczować każdego, któremu się coś zarzuca to kilka wiader pomyj poleciało. Podobnie przy sprawie dziennikarzy, którzy zostali wyrzuceni z pracy po pomówieniu przez jakąś laskę (już nie pamiętam nazwiska). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Reaper napisał:

Ja bym jednak po pompowaniu w publicznym kiblu myl 5x dokladniej :D

 

Toaleta ma z 10m2, pompuje jakies 2m od kibla. Podejrzewam, ze na klamce jest 10x wiecej syfu niz na podlodze przy drzwiach. Ale tak, szoruje :) I tez mnie to na poczatku przerazilo (pomysl sprzedal mi kumpel z dzialu, ktory robi to od paru lat i dopiero sie ujawnil) ale kupilem to :D

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Man_iac napisał:

No jakby nie patrzeć, to jak napisałem na początku akcji metoo, że warto domniemywać niewinność i nie linczować każdemu, któremu się coś zarzuca to kilka wiader pomyj poleciało. Podobnie przy sprawie dziennikarzy, którzy zostali wyrzuceni z pracy po pomówieniu przez jakąś laskę (już nie pamiętam nazwiska). 

 

Na tym polega to kurestwo.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Vami napisał:

Pierdolisz głupoty Gacek. Co więcej, głupoty niebezpieczne. Tacy jak ty zwykle uważają, że niesłusznie oskarżony o gwałt facet to cena, którą warto zapłacić w walce z patriarchatem. Za dużo czasu i energii poświęcam każdego dnia czytając wysrywy światowego lewactwa. Won't get fooled again.

Każdego dnia na całym świecie niesłusznie oskarżane są tysiące ludzi z tytułu różnych przestępstw. Było tak od początku istnienia sądownictwa, bez znaczenia czy prywatnego czy publicznego. Istota domniemania niewinności i prawa do obrony zasadza się właśnie na tym, by fakt niesłusznego oskarżenia nie wywierał szkodliwych konsekwencji dla samego zainteresowanego. Po stokroć wolę świat, w którym na sto osób pięć jest oskarżanych niesłusznie i korzysta z prawa do obrony od świata, w którym na stu sprawców oskarżanych jest 95, bo - jak do niedawna - pozostali to WASP, którzy korzystają z nieformalnego immunitetu.

Postulowany przez Ciebie świat przeciwny - oskarżajmy tylko winnych - jest przede wszystkim utopijny. Temu służy oskarżenie, by zbadać winę w procesie, nie jest sankcją samą w sobie, jak głoszą wysrywy światowego prawactwa.

 

9 minut temu, Man_iac napisał:

No jakby nie patrzeć, to jak napisałem na początku akcji metoo, że warto domniemywać niewinność i nie linczować każdemu, któremu się coś zarzuca to kilka wiader pomyj poleciało. Podobnie przy sprawie dziennikarzy, którzy zostali wyrzuceni z pracy po pomówieniu przez jakąś laskę (już nie pamiętam nazwiska). 

Fajnie - i miałeś rację, też tak od początku pisałem. Ale to zupełnie nie na temat.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Dokąd ten świat zmierza. Chciałem sobie zerknąć na skrót meczu (piłkarskiego). Otworzył się prawie dwudziestominutowy filmik - pewnie powycinali wszystkie przerwy w grze i akurat tyle wyszło. No ale jakbym chciał sobie obejrzeć cały mecz, to bym sobie obejrzał cały mecz, a ja chciałem skrót. No ale ok, Extended Highlights miało prawo być dłuższe, obok jest zwyczajne highligts, to sobie zerknę akurat do śniadania. 8 minut. ? 

Odnośnik do komentarza

Przecież chodzi właśnie o wydawanie wyroku i zaprzeczenie domniemania niewinności :doh:. Nawet ONZ robi kampanię "believe all women", Spurkini w Polsce to samo. Oni naprawdę uważają, że warto zapłacić cenę złamania kariery i życia iluś tam mężczyzn w imię swojej ideologii. To są najgorszej maści kurwy.

Odnośnik do komentarza

No, ale serio nie bierzecie pod uwagę tego jakie podejście dalej obowiązuje wobec kobiet, które zgłaszają molestowanie i inne tego typu przestępstwa? Pomijając ogólny obraz kobiet i podejście do tychże w każdej prawie sferze życia. Można oczywiście zero jedynkowo interpretować każdą kampanię wspierającą kobiety, ale wydaje mi się absurdalnym by inteligentni ludzie rozmawiali w absolutach nie widząc szerszego obrazu.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...