Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, tio napisał:

Dlatego ja przestałem płacić składkę chorobową (jest dobrowolna) i nie zamierzam korzystać z zasiłków i korzystać ze zwolnień.

Też się nad tym zastanawiam od dłuższego czasu. Prowadzę działalność już 5. rok a ani razu nie wziąłem zwolnienia lekarskiego (ale to tez glownie dlatego, że nie chodzę do lekarza jak jestem chory).

Odnośnik do komentarza

Czołem,

 

Mało rzeczy mnie tak wkurwia jak wisienka na torcie w lewackim mindsecie, czyli tolerancja represywna i dyskryminacja pozytywna. Nie ma większego zakłamania i mentalnej gimnastyki by usprawiedliwić swoje zjebanie i bycie karłem który musi kopać większego w kostkę. Seksizm? Oczywiście - ale tylko gdy poszkodowana jest kobieta. Mężczyźni przegrywający masowo walkę o dzieci - e tam. Niesłuszne oskarżenia w epoce #metoo - no co wy? #believeallwomen xD. Rasizm? No ale przecież biali ciemiężyli czarnych, więc jak czarny nienawidzi białych to nic złego xD. Homofobia? E tam - wygwiżdżmy geja Buttigiega, który jest normalnym gościem z klasy średniej z domku z białym płotkiem, bo nie postuluje komunistycznej rewolucji i nazwijmy go "pseudo-hetero" xD

 

Jak ja tych lewackich kurew nienawidzę. Srałbym im do mordy każdego dnia.

 

Pozdrawiam z miłym dzionkiem :)

  • Haha 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Gacek napisał:

Dotychczas sądziłem, że zwrot "tolerancja represywna" jest promowany tylko przez szurię altrightową pokroju Marcina Roli, a tu proszę.

Przecież to konkretne pojęcie wprowadzone przez Herberta Marcuse'a.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ajerkoniak napisał:

Ty masz jakąś stronę, która Ci zbiera te rzeczy? Bo co jakiś czas zaczynasz dzień od "Mało mnie tak wkurwia jak xyz" :keke: ?

 

Lewactwo jest tak powszechne, że nie muszę go szukać. Dziś striggerowała mnie reklama lokalnego kina, które puszcza film o Milesie Davisie. Samo w sobie to oczywiście nie jest niczym złym. Fatalna jest natomiast komunikacja. Napisałem komentarz, że był rasistą, nienawidził białych i grał odwrócony do nich plecami. Skoro zdecydowali się odpowiedzieć, to mogli napisać coś w stylu, że mimo ułomności charakteru był znakomitym muzykiem, bla bla bla - i by było OK. Ale nie - zaczęli pisać o tym, że urodził się w takich czasach i miejscu, że biali byli rasistami i tego typu odwracanie kota ogonem. Czarny rasizm można usprawiedliwić. Białego powiesić za to, że krzywo spojrzał na murzyna. Typowe lewackie zakłamanie. Nienawidzę tego kurestwa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...