Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, me_who napisał:

Kurwa jakie samozaoranie xD Ja nie wiem, w PiS coś im się porobiło ostatnimi czasy, że walą gafę za gafą :D

 

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie2020/najnowsze-fakty/news-nieoficjalnie-szefowa-kampanii-andrzeja-dudy-podpadla-jarosl,nId,4346776

 

"

Jak ustalił nieoficjalnie reporter RMF FM Patryk Michalski, władze partii rządzącej są zbulwersowane wczorajszym wystąpieniem mec. Jolanty Turczynowicz-Kieryłło, która - choć miała przedstawić plan na kampanię Andrzeja Dudy - mówiła przede wszystkim o sobie."

 

"Mówiła o sobie tak długo - jak twierdzą rozmówcy Patryka Michalskiego: co najmniej 5 minut - że politycy PiS stracili cierpliwość i przerwali jej wystąpienie głośnymi okrzykami: "Andrzej Duda"."

 

 

:rotfl: 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, kuab napisał:

Tak, z ta rakotworczoscia to sciema raczej, pytam bo po prostu zawsze robie sie szybko bardzo glodny po czymkolwiek z aspartamem, a to chyba najgorsze co moze byc na IF :keke:

Najgorzej to było zapalić szluga. Myślałem, że zjem buty, nawet kawa nie pomagała :D

Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

No widzisz @Brudinho a dzisiaj kampania już na właściwych torach.

Zwieźli emerytów do Żyrardowa na zamkniętą imprezę i w świetle reflektorów, przy prowadzeniu tzw. dziennikarki TVPiS Anny Popek, Anżej podpisał ustawę o 13. emeryturze. Można się bawić?

 

Trzeba im przyznać, że chcieli uczciwie jak na nich rozpocząć kampanie. Ale nie wychodziło, więc zrobili to co umieją najlepiej rozdali cudzą kasę :keke: 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Trzeba im przyznać, że chcieli uczciwie jak na nich rozpocząć kampanie. Ale nie wychodziło, więc zrobili to co umieją najlepiej rozdali cudzą kasę :keke: 

Tja. Zaczęli uczciwie od zajebania 2 miliardów na tę kampanię. :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, kuab napisał:

Wlasnie, mieszkal tu ktos w Wiedniu? Bo mam rozmowe o prace i zbieram opinie o miescie, na pierwszy rzut oka wydaje sie super, ale...?

Wiedeń jest regularnie w pierwszej trójce najlepszych miast do życia na świecie. Jako baza wypadowa i w góry i nad morze jest na pewno fajny. Myślę że warto

45 minut temu, schizzm napisał:

Kurwa mać, Wizzair przełożył mi lot powrotny ze zlotu z niedzieli 16:50 na 7 rano. Muszę szukać czegoś nowego :/

A dzień później nie możesz?

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...