Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kolek23 napisał:

 

A to już chyba zależy od stylu gry zespołu, bo imo bardzo dobrze wykańczający napastnik przynosi zespołowi wiele korzyści, o ile trener będzie miał do dyspozycji odpowiednio kreatywnych graczy z przodu i dobrze ustawi zespół :)

Tylko że Piątek przestal byc już nawet bardzo dibrze wykanczajacym napastnikiem. I nie wiem czy to kwestia psychiki czy po prostu jest meteorytem.

2 minuty temu, verlee napisał:

zmieniam zdanie

 

jednak wolę foty kotletów

 

Jak baba :roll:

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, kolek23 said:

 

A to już chyba zależy od stylu gry zespołu, bo imo bardzo dobrze wykańczający napastnik przynosi zespołowi wiele korzyści, o ile trener będzie miał do dyspozycji odpowiednio kreatywnych graczy z przodu i dobrze ustawi zespół :)

patrz Lech i Gytkjaer ;)

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, kolek23 napisał:

 

A to już chyba zależy od stylu gry zespołu, bo imo bardzo dobrze wykańczający napastnik przynosi zespołowi wiele korzyści, o ile trener będzie miał do dyspozycji odpowiednio kreatywnych graczy z przodu i dobrze ustawi zespół :)

Nie no, jasne. Ale tylko do pewnego poziomu. Ile razy widziałeś grających z finisherem City? Barcelonę? Real? Gdzie na świecie widziałeś, tak od 2007 roku (Milan z Inzaghim), topową drużynę grającą z piłkarzem całkowicie wyłączonym z gry zespołowej?

Tak to sobie może grać SPAL. Albo wspomniany tu Lech Poznań.

Zresztą to nie przypadek, że piłkarzy tego typu się już właściwie nie wychowuje, a jeśli już, to pochodzą z Polski, która nie jest forpocztą myśli trenerskiej ;)  Idealnie to wszystko podsumowuje właśnie Milan, któremu wystarczyło wziąć pudłującego 38-latka zamiast Piątka, by zanotować olbrzymi progres jakościowy. Trzeba być strasznie naiwnym, by nie dostrzec tu zależności z powrotem do gry w 11 na boisku.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, Gacek said:

Nie no, jasne. Ale tylko do pewnego poziomu. Ile razy widziałeś grających z finisherem City? Barcelonę? Real? Gdzie na świecie widziałeś, tak od 2007 roku (Milan z Inzaghim), topową drużynę grającą z piłkarzem całkowicie wyłączonym z gry zespołowej?

Tak to sobie może grać SPAL. Albo wspomniany tu Lech Poznań.

Zresztą to nie przypadek, że piłkarzy tego typu się już właściwie nie wychowuje, a jeśli już, to pochodzą z Polski, która nie jest forpocztą myśli trenerskiej ;)  Idealnie to wszystko podsumowuje właśnie Milan, któremu wystarczyło wziąć pudłującego 38-latka zamiast Piątka, by zanotować olbrzymi progres jakościowy. Trzeba być strasznie naiwnym, by nie dostrzec tu zależności z powrotem do gry w 11 na boisku.

 

Zgadzam się :)

 

Ale gram tak czasami w FM z sukcesami, więc chciałem podkreślić we wcześniejszej wypowiedzi, że się da :keke: 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, verlee napisał:

jak już jesteśmy przy temacie, kiedyś prowadziłem bloga o nazwie chujowe jedzenie i robiłem tam recenzje hot dogów ze stacji benzynowych i tanich browarów. dokładnie dwie bo więcej mi się nie chciało

Ty, ja kiedyś miałem taki pomysł żeby zrobić na YT kanał "podłe żarcie", ale stwierdziłem że szkoda zdrowia.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

mnie zatopiło to, że w ogóle nie znałem się na gotowaniu, więc nawet nie wiedziałem, z czego się naśmiewać, a poza tym chyba połowa studentów miała w pewnym momencie podobny pomysł i niektórzy nawet mają już pejdże po kilkadziesiąt tysięcy fanów

 

ale najlepszy dog to italiana na orlenie, a dogi z żabki ssą pałę

 

howgh

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gacek napisał:

Nie no, jasne. Ale tylko do pewnego poziomu. Ile razy widziałeś grających z finisherem City? Barcelonę? Real? Gdzie na świecie widziałeś, tak od 2007 roku (Milan z Inzaghim), topową drużynę grającą z piłkarzem całkowicie wyłączonym z gry zespołowej?

Tak to sobie może grać SPAL. Albo wspomniany tu Lech Poznań.

Zresztą to nie przypadek, że piłkarzy tego typu się już właściwie nie wychowuje, a jeśli już, to pochodzą z Polski, która nie jest forpocztą myśli trenerskiej ;)  Idealnie to wszystko podsumowuje właśnie Milan, któremu wystarczyło wziąć pudłującego 38-latka zamiast Piątka, by zanotować olbrzymi progres jakościowy. Trzeba być strasznie naiwnym, by nie dostrzec tu zależności z powrotem do gry w 11 na boisku.

Czyli to w końcu wina Milanu, że kupił napastnika, który nie pasował do ich stylu gry, niż samego Piątka, który ma taki styl gry a nie inny? :-k

 

Pogubiłem się już :/

 

Zjadlbym sobie taką treściwa grochówkę. 

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...