Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek ktoś wywiesił kartkę przy drzwiach wejściowych do klatki, że prosi się o zamykanie drzwi, bo zeszłej nocy zostały otwarte i jakiś bezdomny przespał się w środku.

 

I... jakie to tutejsze

 

Dziś na kartce dopisał się jeden sąsiad (z imienia i nazwiska), że najmocniej przeprasza, ale to jego wina :) 

 

Wszystkiego najlepszego @krzysfiol. Myślę czy by Cię jakoś weekendowo nie odwiedzić w Pampelunie :). Jesteś teraz stale tam? Czy jakiś wyjazd gdzieś Ci się szykuje?

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schizzm napisał:

Wszystkiego najlepszego @krzysfiol. Myślę czy by Cię jakoś weekendowo nie odwiedzić w Pampelunie :). Jesteś teraz stale tam? Czy jakiś wyjazd gdzieś Ci się szykuje?

 

Do 4 kwietnia jestem. Później od 19 kwietnia do końca maja. 

Wyjeżdżam na małą wycieczkę od 18-22 marca :) Tak poza tym, to zapraszam serdecznie :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Feanor napisał:

12 minut do północy. Dobry moment, by przypomnieć @krzysfiol: kolejny rok dzieli Cię od momentu narodzin. Memento mori.

 

Dzięki wszystkim za życzenia. Mam taką refleksję, że w Polsce nawet w dzień urodzin musimy życzyć chujowości. Co to jest "sto lat", kto kurwa chce żyć sto lat, poznałem parę osób, które miały sto lat i jedyną moją refleksją było: "nie chcę kurwa mieć sto lat". W normalnych krajach wszystko skupia się na teraźniejszości, czyli tak jak powinno. Happy birthday, feliz cumpleanos, fur Geburstag viel Gluck. A nie jakieś jebane sto lat. 

  • Lubię! 6
  • Haha 1
  • Uwielbiam 3
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Dzięki wszystkim za życzenia. Mam taką refleksję, że w Polsce nawet w dzień urodzin musimy życzyć chujowości. Co to jest "sto lat", kto kurwa chce żyć sto lat, poznałem parę osób, które miały sto lat i jedyną moją refleksją było: "nie chcę kurwa mieć sto lat". W normalnych krajach wszystko skupia się na teraźniejszości, czyli tak jak powinno. Happy birthday, feliz cumpleanos, fur Geburstag viel Gluck. A nie jakieś jebane sto lat. 

 

Ja zawsze mówiłem tylko oklepane 'wszystkiego dobrego' ; )

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Dzięki wszystkim za życzenia. Mam taką refleksję, że w Polsce nawet w dzień urodzin musimy życzyć chujowości. Co to jest "sto lat", kto kurwa chce żyć sto lat, poznałem parę osób, które miały sto lat i jedyną moją refleksją było: "nie chcę kurwa mieć sto lat". W normalnych krajach wszystko skupia się na teraźniejszości, czyli tak jak powinno. Happy birthday, feliz cumpleanos, fur Geburstag viel Gluck. A nie jakieś jebane sto lat. 

Bardzo ciekawe spostrzezenie!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krzysfiol napisał:

 

Dzięki wszystkim za życzenia. Mam taką refleksję, że w Polsce nawet w dzień urodzin musimy życzyć chujowości. Co to jest "sto lat", kto kurwa chce żyć sto lat, poznałem parę osób, które miały sto lat i jedyną moją refleksją było: "nie chcę kurwa mieć sto lat". W normalnych krajach wszystko skupia się na teraźniejszości, czyli tak jak powinno. Happy birthday, feliz cumpleanos, fur Geburstag viel Gluck. A nie jakieś jebane sto lat. 

Boże jakie to piękne 

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...