Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Vami napisał:

Sosnierz oczywiście ma rację a lewaki dupa cicho.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

W Kazachstanie np każdy prywatny samochód działa jak taksówka. Jest to norma społeczna. I to jest piękna rynkowa odpowiedź.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

A potem olagoba, nie ma gdzie parkowac

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Vami napisał:

Sosnierz oczywiście ma rację a lewaki dupa cicho.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

W Kazachstanie np każdy prywatny samochód działa jak taksówka. Jest to norma społeczna. I to jest piękna rynkowa odpowiedź.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

A w Korei Południowej np. utrzymują linię kolejową dla jednego pasażera.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lad napisał:

A w Korei Południowej np. utrzymują linię kolejową dla jednego pasażera.

Tylko czy utrzymuje je państwo, czy tak jak w Anglii - sprzedają firmom kolejowym przewozy w pakietach i obok prestiżowych Londyn - Edynburg na przykład dostają też w pakiecie takie gunwa typu pan Staszek z psem raz w roku jeździ. I muszą taką linię obsługiwać. Oczywiście pociąg się tam pojawia raz i to o godzinie X, ale formalnie linia jest obsługiwana.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Tylko czy utrzymuje je państwo, czy tak jak w Anglii - sprzedają firmom kolejowym przewozy w pakietach i obok prestiżowych Londyn - Edynburg na przykład dostają też w pakiecie takie gunwa typu pan Staszek z psem raz w roku jeździ. I muszą taką linię obsługiwać. Oczywiście pociąg się tam pojawia raz i to o godzinie X, ale formalnie linia jest obsługiwana.

Pewnie jest tak samo, bo Japan Railways też raczej jest sprywatyzowane i nadzorowane przez rząd, niemniej jednag utrzymanie tych połączeń to decyzja rządowa. Przecież żodyn prywaciarz by tego nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, lad napisał:

Przecież żodyn prywaciarz by tego nie zrobił.

Jak nie, ja słyszałem że libertarianizm jest najbardziej empatyczny, więc pewnie by utrzymywał, żeby dziecko mogło się uczyć :) 

Więc wystarczy przegnać lewactwo i wtedy każdy prywaciarz przestanie patrzeć na zyski, a będzie zajmował się lokalnymi społecznościami i ludźmi zagrożonymi wykluczeniem.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Vami napisał:

Sosnierz oczywiście ma rację a lewaki dupa cicho.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

W Kazachstanie np każdy prywatny samochód działa jak taksówka. Jest to norma społeczna. I to jest piękna rynkowa odpowiedź.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

No Bałkany to generalnie podwozka. Stoisz przy drodze i sie sami zatrzymuja żeby podwozic

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, szramek napisał:

Jak na adwokata to i tak zaskakująco godna stawka, zwykli gorzej wykorzystywać swoich ludzi :keke: 

Btw znam tę kancelarię i tego człowieka. Byłoby mi wstyd przy jego pozycji zawodowej, jego lokalizacji, jego zarobkach wrzucać coś takiego. Poza tym nawet przy moim niewielkim doświadczeniu wiem, że w takiej kancelarii sekretarka to skarb i naprawdę warto dopłacić tego tysiaka miesięcznie, którego się zarobi w parę godzin czy dzień, za kogoś naprawdę sensownego. Za ten hajs to znajdzie jakąś niezdecydowaną życiowo laskę po politololo...

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Brudinho napisał:

No Bałkany to generalnie podwozka. Stoisz przy drodze i sie sami zatrzymuja żeby podwozic

 

I to jest piękne. Bez regulacji, państwa i podatków. Do tego powinniśmy dążyć. Nie do zlewaczałej zachodniej jewropy tylko właśnie do Bałkanów, Argentyny, Brazylii, Iranu czy Kazachstanu. Tam nie ma lewactwa w rozumieniu soyboyów i bardzo kurwa dobrze.

@Hajd stówka, żebyś się nawrócił na libertarianizm :*

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Vami napisał:

 

I to jest piękne. Bez regulacji, państwa i podatków. Do tego powinniśmy dążyć. Nie do zlewaczałej zachodniej jewropy tylko właśnie do Bałkanów, Argentyny, Brazylii, Iranu czy Kazachstanu. Tam nie ma lewactwa w rozumieniu soyboyów i bardzo kurwa dobrze.

@Hajd stówka, żebyś się nawrócił na libertarianizm ?

Argentyny? Tam to jest raczej lewactwo over 9000

Odnośnik do komentarza

@Vami

Lulz, Argentyna funkcjonuje od bankructwa do bankructwa, a Brazylia to jeden z najbardziej rozwarstwionych krajów pełnych sprzeczności. I kosmicznej przestępczości w miastach i absolutnej bezkarności wielkich korporacji dewastujących Amazonię. No i teraz jeszcze mają truskawkę na torcie - Bolsonaro.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

Lulz, Argentyna funkcjonuje od bankructwa do bankructwa, a Brazylia to jeden z najbardziej rozwarstwionych krajów pełnych sprzeczności. I kosmicznej przestępczości w miastach i absolutnej bezkarności wielkich korporacji dewastujących Amazonię. No i teraz jeszcze mają truskawkę na torcie - Bolsonaro.

co to za fejk cytaty :D ja tego nie napisałem :D

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...