Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Reaper said:

A co, przeszkadzali Ci gdy odpoczywałeś sobie na środku stoku? :keke: 

 

Nie, wjebali się we mnie, jak jechałem :)

 

1 hour ago, tio said:

W szkodę mu wjeżdżają

Akurat w plecy, ale trochę śmieszne :) 

Odnośnik do komentarza
Teraz, T-m napisał:

Nie, wjebali się we mnie, jak jechałem :)

Ale nie musisz od razu wszystkich narciarzy nienawidzić ;) Jak byłem ostatnio na nartach, to był ze mną kumpel na snowboardzie + inny na nartach. I jak te 2 dni jeździliśmy, to ani ja ani drugi kolega narciarz nie mieliśmy żadnych zderzeń, za to kolega na snowboardzie miał chyba 5 albo 6 ? Oczywiście za każdym razem "ale mi drogę zajechał/a", ale tak statystycznie to chyba nie da się mieć aż takiego pecha, po prostu coś z nim musiało być nie tak ;) 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Reaper said:

Ale nie musisz od razu wszystkich narciarzy nienawidzić ;) Jak byłem ostatnio na nartach, to był ze mną kumpel na snowboardzie + inny na nartach. I jak te 2 dni jeździliśmy, to ani ja ani drugi kolega narciarz nie mieliśmy żadnych zderzeń, za to kolega na snowboardzie miał chyba 5 albo 6 ? Oczywiście za każdym razem "ale mi drogę zajechał/a", ale tak statystycznie to chyba nie da się mieć aż takiego pecha, po prostu coś z nim musiało być nie tak ;) 

 

Snowboardzistów też kurwa trzeba rozstrzeliwać!

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Feanor said:

Trochę się zgubiłem... zjeżdżasz bobslejem?

 

Aktualnie siedzę w biurze, więc można wszystkich rozstrzelać! 

 

Ale ogólnie, to narciarzy nienawidzę, na całym stoku, a snowboardzistów tylko tych, którzy są kretynami i:

a) siadają na stoku i kurwa podziwiają widoki. Zwłaszcza Ci, którzy siadają tuż za górką;

b) zsuwają się całą trasę, bo koniecznie trzeba jeździć po czerwonej, a umiejętności brak na niebieską;

c) zatrzymują się na środku, żeby se robić selfie :)

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, T-m napisał:

 

Aktualnie siedzę w biurze, więc można wszystkich rozstrzelać! 

 

Ale ogólnie, to narciarzy nienawidzę, na całym stoku, a snowboardzistów tylko tych, którzy są kretynami i:

a) siadają na stoku i kurwa podziwiają widoki. Zwłaszcza Ci, którzy siadają tuż za górką;

b) zsuwają się całą trasę, bo koniecznie trzeba jeździć po czerwonej, a umiejętności brak na niebieską;

c) zatrzymują się na środku, żeby se robić selfie :)

 

 

Skoro ktoś wjechał Ci w plecy to którą z grup byłeś? ;) 

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

A tak na serio, to wjebała się we mnie, to wjebała. Już nawet pal szcześć, że zrobiła mi dziurę w nowych rękawicach. To co mnie wkurwiło to: po pierwsze stok dosyć szeroki, a ja jechałem dość szybko wąskim korytarzem, gdzie był lodzik. Jakim trzeba być kurwa dzbanem, mając szeroki stok, żeby się wpierdolić w kogoś, kto jedzie szybko przed tobą. No kurwa. Poza tym nawet nie powiedziała "przepraszam", tylko się gapiła jak sroka w gnat. Zero wzięcia odpowiedzialności za to, co zrobiła. Nic kurwa. Nie trawię takich zachowań.

 

@Reaper 2 z 3 moich upadków podczas ostatnich wyjazdów była spowodowana przez idiotyczne zachowania narciarzy :-k Także wysuwają się na czoło w wyścigu zimowej nienawiści :) 

3 minutes ago, Brudinho said:

Skoro ktoś wjechał Ci w plecy to którą z grup byłeś? ;) 

 

Żadną, bo mnie nauczono odpowiedzialności na stoku.

Zlecenia dalej chcesz dostawać, czy chińskie zupki Ci smakują :kekeke: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, T-m napisał:

A tak na serio, to wjebała się we mnie, to wjebała. Już nawet pal szcześć, że zrobiła mi dziurę w nowych rękawicach. To co mnie wkurwiło to: po pierwsze stok dosyć szeroki, a ja jechałem dość szybko wąskim korytarzem, gdzie był lodzik. Jakim trzeba być kurwa dzbanem, mając szeroki stok, żeby się wpierdolić w kogoś, kto jedzie szybko przed tobą. No kurwa. Poza tym nawet nie powiedziała "przepraszam", tylko się gapiła jak sroka w gnat. Zero wzięcia odpowiedzialności za to, co zrobiła. Nic kurwa. Nie trawię takich zachowań.

 

 

Brzmi jak typowy poznański rowerzysta. Tylko brakuje machania łapami :kekeke:.

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...