Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Reaper napisał:

Był ktoś w Bari we Włoszech? Może @demrenfaris, Ciebie kojarzę jako specjalistę od Włoch :-k 

 

Kontynuuję swoją wczorajszą rozkminę z urokliwym miasteczkiem, wynająłbym sobie mieszkanie gdzieś w centrum i sobie spokojnie "spędzał czas" :) 

Polecam Brisighellę :) Genialne rejony, pyszne wino i blisko do Florencji (polecam pociąg, najpiękniejsza trasa w Europie).

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hajd napisał:

To w sumie cm 01-02 z aktualnymi skladami

Tylko czy my na pewno mówimy o tym samym efemie? Bo istnieją dwa: FM 20 Mobile (i ten na screenach faktycznie wygląda jak CM) i FM 20 Touch (na którym na przykład silnik meczowy wygląda mniej więcej jak na kompie, przynajmniej na screenach). Oba od SI.

Odnośnik do komentarza

Panowie, nie nudzi się czasem ktoś, aby machnąć do PSX Extreme króciutkie polecane? 3 kategorie, jedna to 550 znaków. Numer sprezentuję za free, sława na dzielni to już miły bonus ;). Tak to wygląda:

Bez-nazwy-1.jpg

 

Dodam, że w tej zacnej rubryce gościli już m.in. Hajd i Pulek. Temat prosty - obowiązkowo do opisania gra + dwie dodatkowe kategorie do wyboru: muzyka, komiks, film, serial, książka, anime. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Reaper napisał:

Wyglada pieknie, ale jest tam co robic? :D no i jeszcze trzeba dotrzec

 

To zalezy co chcesz robić :D My lecieliśmy do Bolonii, tam wynajelismy auto i siedzielismy w agroturystyce pod Brisighellą. Wypady do Florencji, Modeny, San Gimignano (polecam bardzo również!) i okolicy. Nikt nie mówił po angielsku, mieliśmy winnicę i piec do pizzy. Po co więcej?

2 minuty temu, Perez napisał:

Panowie, nie nudzi się czasem ktoś, aby machnąć do PSX Extreme króciutkie polecane? 3 kategorie, jedna to 550 znaków. Numer sprezentuję za free, sława na dzielni to już miły bonus ;). Tak to wygląda:

Bez-nazwy-1.jpg

 

Dodam, że w tej zacnej rubryce gościli już m.in. Hajd i Pulek. Temat prosty - obowiązkowo do opisania gra + dwie dodatkowe kategorie do wyboru: muzyka, komiks, film, serial, książka, anime. 

Ja mogę ale na PC :D

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Perez napisał:

@Vami to jak możesz to działaj, tylko jak coś to potrzebuję tego maks jutro do wieczorka :). Tematyka absolutnie dowolna - w sensie gier (stare/nowe), książek, muzy itd. 

kurwa jak Vami tam coś napisze, to aż chyba sobie ten numer kupię :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Feanor napisał:

Tylko czy my na pewno mówimy o tym samym efemie? Bo istnieją dwa: FM 20 Mobile (i ten na screenach faktycznie wygląda jak CM) i FM 20 Touch (na którym na przykład silnik meczowy wygląda mniej więcej jak na kompie, przynajmniej na screenach). Oba od SI.

Sprawdzilem i mialem na mysli tego mobile.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, lad napisał:

Efemiarze, powiem wam że Target Man z PF to chyba najlepszy możliwy duet napastników w tej grze. Dawno nie miałem takiej frajdy, a jeszcze jakby udało mi się klepnąć Haalanda to już w ogóle byłby kosmos :D

 

Nie mogę się doczekać rewolucji kadrowej i pogonienia tych wszystkich Sandrów i Garbuttów.

 

Ty, ale kogo Ty masz jako Target Mana? DCL? I gra w ogóle Richarlison u Cię ;> ?

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...