Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lad napisał:

Chyba, że to duchy lewaków.

Takie pojawią się dopiero, jak rozpoczną się te helikopterowe ekspedycje w stylu Pinocheta. No chyba, że lewaków będzie się wystrzeliwać w kosmos - duchy to może i byty astralne, ale z kosmosu jest daleko, to może nie dadzą rady wrócić.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

chyba po raz pierwszy w mojej karierze piwowarskiej zepsulo mi sie piwo :( jakies takie niepokojaco kwasne :-k ale mimo wszystko zlalem do butelek i potrzymam go jeszcze ze dwa tygodnie i sprawdze jak sie z biegiem czasu bedzie ukladac w butelce :-k

 

Ta kurwa "Brudas przyjdzie i tak wychleje" i wiesz co? I masz racje ;)

 

Dzień dobry

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Brudinho napisał:

 

Ta kurwa "Brudas przyjdzie i tak wychleje" i wiesz co? I masz racje ;)

ale zanim przyjdziesz to minie przynajmniej dwa tygodnie, wiec moze w tym czasie troche sie ulozy :)

bo raczej nie spodziewam sie Ciebie szybciej niz na LM z Napoli :P

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Fenomen napisał:

no z tymi paczkomatami to jakas lipa :/ zamowilem przedwczoraj wieczorem zestaw szkla do piwa dla kumpla na parapetowke i od tego czasu paczka nawet nie wystartowala do paczkomatu :/ raczej nie zdazy dotrzec na jutrzejszy wieczor kiedy mam isc do niego :/

ponarzekalem, ponarzekalem i paczka ruszyla :-k ciekawe, czy dotrze do jutra do wieczora... wyscig z czasem...

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...