Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mnie wkurwili tymi powołaniami reprezentacyjnymi :/ Myślałem, że się pożegnam z FM 19 zdobyciem wszystkich trofeów w sezonie, ale mistrzostwo przegrane z Juventusem o 2 punkty (oczywiście bezpośredni mecz w rundzie wiosennej przegrałem 1:0), finał LM przegrałem 1:0 po bramce w 86 minucie. Dzielnie się broniliśmy. 2 zawodników z głębokich drużyn juniorskich w pierwszym składzie, do tego cała ławka oprócz bramkarza...

Odnośnik do komentarza

Dobry mam na myśli nie z Carrefoura :P po prostu ze sklepu przyzwoitego, nie musi być szyty na miarę.

 

Z innej beczki, mocno rozważam zakup PES 2020 po naoglądaniu się gameplaya i wrażeń. Wcześniej z kumplami kupowaliśmy co 2/3 lata FIFE żeby razem pograć, czy obecny PES w trybie człowiek vs człowiek jest aż tak zajebisty, ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ajerkoniak napisał:

Dobry mam na myśli nie z Carrefoura :P po prostu ze sklepu przyzwoitego, nie musi być szyty na miarę.

 

Z innej beczki, mocno rozważam zakup PES 2020 po naoglądaniu się gameplaya i wrażeń. Wcześniej z kumplami kupowaliśmy co 2/3 lata FIFE żeby razem pograć, czy obecny PES w trybie człowiek vs człowiek jest aż tak zajebisty, ktoś coś?

Ja gram przeciwko kompowi i jest elegancko, ale zdarzyło się grać z człowiekiem i największy problem jest taki, że ludzie w ogóle nie potrafią grać w PESa :D w sensie wszyscy tłuką w fifę. Ale tak poza tym to spoko :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...