Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Vami napisał:

Nie macie pojęcia z czym musi się mierzyć producent i hurtownik obecnie, a za sprawą pisu będzie jeszcze gorzej. Wszystkie regulacje promują korporacje! Wbijcie to sobie do głowy. Korpo nie zbiednieje jak zatrudni dodatkowa głowę za 3000 netto od ogarniania papierów, a w efekcie skali podwyżka ceny będzie groszowa. Mali wytwórcy natomiast zbankrutują. KAŻDA regulacja de facto promuje dużych i niszczy małych.

 

to zalezy od skali firmy, bo te male nie potrzebuja tej glowy na caly etat, a np. 2-3h w miesiacu :) to jak z ksiegowa, korpo ma ich kilka na etatach, samozetrudnieni wysylaja papierki i tyle :) 

Odnośnik do komentarza

nom, tak jak GDPR od tej samej UE "ukróciło" zasięg Facebooka i Google i wcale nie rozpieprzyło całego rynku mniejszych reklamodawców — nie tylko w Europie, ale i na świecie

 

ale może tęgie mózgi na świniach znają się lepiej niż na internecie

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Mauro napisał:

Pograłem sobie wczoraj trochę dłużej w Kingdom Come. Ta gra jest świetna

 

 

 

Ma być następną darmową grą od Epic Games, nie wiem czemu, ale mam tam chyba z dwadzieścia gier, w tym kilka naprawdę fajnych, i w żadna nie zagrałem ?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, stefan1984 napisał:

 

 

 

Ma być następną darmową grą od Epic Games, nie wiem czemu, ale mam tam chyba z dwadzieścia gier, w tym kilka naprawdę fajnych, i w żadna nie zagrałem ?

 

Ja wczoraj zamiast położyć sie do łóżka jak człowiek sprawdziłem co to jest to Farm Simulator.....no to nakurwiałem 2 godziny traktorem i kombajnem. 

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

 

Ja wczoraj zamiast położyć sie do łóżka jak człowiek sprawdziłem co to jest to Farm Simulator.....no to nakurwiałem 2 godziny traktorem i kombajnem. 

Fenomenalnie

  • Lubię! 2
  • Haha 3
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Brudinho napisał:

 

Ja wczoraj zamiast położyć sie do łóżka jak człowiek sprawdziłem co to jest to Farm Simulator.....no to nakurwiałem 2 godziny traktorem i kombajnem. 

Mam to samo od 2 miesięcy z Hunter Call of the Wild. Codziennie łaże po lesie za tymi biednymi zwierzętami, albo siedzę jak debil w ambonie (;)) i czekam az cos wyjdzie, zamiast zagrać w coś mądrzejszego... :/ Nie umiem sie oderwać. Zaraz znowu odpale, chociaż mam od chuja gier (np Kingdome Come, które bardzo mi się podoba) do ogrania :(

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Scorpio napisał:

@Hajd: to się chyba nie skończy. Młodej nie idą już zęby a wstaje od kilku dni punkt 5.30 bo ona idzie się bawić do salonu:picard: 

Taa, dzisiaj w nocy 4 pobudki, a o 6:30 gotowosc do zabawy. 

Teściowa wrocila do domu (i dobrze), ale zona jeszcze przyszły tydzień pracuje, wiec czeka mnie kilka dni opieki nad dzieckiem. 

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...