Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Man_iac napisał:

To jedno z pytań, ale jeszcze bardziej mnie zaskakuje, że ktoś się loguje do służbowej skrzynki w środku nocy po pijaku. :D 

Ale przecież nie trzeba się specjalnie logować, wystarczy sobie dodać konto na telefonie. Telefony Ci teraz łączą kontakty po imieniu i nazwisku z pocztą firmową (a przynajmniej w Andku), więc wybrać kontakt z listy i zamiast smsa wybrać email to po pijaku to nie jest rocket science.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Misiek napisał:

Ale przecież nie trzeba się specjalnie logować, wystarczy sobie dodać konto na telefonie. Telefony Ci teraz łączą kontakty po imieniu i nazwisku z pocztą firmową (a przynajmniej w Andku), więc wybrać kontakt z listy i zamiast smsa wybrać email to po pijaku to nie jest rocket science.

ktoś jeszcze wysyła smsy? :P

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.01.2020 o 16:05, Hajd napisał:

Z przytoczonego przez ciebie mojego postu wynika w zasadzie podobna teza - taka, ze napastnicy w Milanie nie otrzymuja odpowiedniego wsparcia. To jak to - ty masz racje twierdzac, ze Milan potrzebuje dobrego pomocnika, a ja twierdzac to samo mam wylew? xD

 

Pięknie manipulujesz. Gdy pisałem te słowa, był styczeń i alternatywy w pomocy to był m.in. Mauri czy odstawiony Montolivo. Dziś jest to m.in. Krunić, świetny w minionym sezonie (choć w słabej drużynie). Więc tak, gdy ja to pisałem w styczniu to była to diagnoza, której w listopadzie bym nie powtórzył bez narażenia się na śmieszność - na którą jednak, wciąż, bez żenady się narażasz.

 

W dniu 30.01.2020 o 16:05, Hajd napisał:

Btw Rafael Leao - 17 meczow, 2 gole

 

BTW - z Leao zespół na jesieni strzelał trzy razy częściej niż z Piątkiem. Trudno od niego wymagać skuteczności (na razie), ale robotę robił, w przeciwieństwie do Polaka. I to była moja teza od początku, że lepsze dwa gole strzelone zespołowo niż jeden gol strzelony przez snajpera, na którego gra cała drużyna. Wygodniej Ci tego unikać, ale znów - zero zaskoczenia.

 

Skoro tu już Cię zaorałem, a tłumaczenie jeszcze raz tego samego jest nudne, to zmieniam temat.

 

@kuab

Pojawiły się pierwsze informacje o sytuacji w AVCZ: https://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga/aluron-virtu-cmc-zawiercie/verva-warszawa-orlen-paliwa-aluron-virtu-cmc-zawiercie-30-wynik-i-relacja-z-meczu/xxdd1gk

Zaraz Ci poślę PW w tym temacie, bo troszkę mi się tu nie zgadza ;) 

  • Lubię! 1
  • Haha 4
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...