Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, schizzm napisał:

Obejrzałem dziś Manchester United przeciwko Wolverhampton 

 

Za czasów jak oglądałem piłkę to tak wyglądał poziom gry drugiego stopnia angielskich rozgrywek :-k (no, może w tamtych meczach było więcej dzid z boków boiska na głowy drugoligowych drwali) 

 

 

No to akurat nie był najlepszy mecz, żeby się wkręcić w piłkę. Najlepszą wizytówką współczesnego soccera są chyba półfinały LM z zeszłego roku :-k 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, schizzm napisał:

Obejrzałem dziś Manchester United przeciwko Wolverhampton 

 

Za czasów jak oglądałem piłkę to tak wyglądał poziom gry drugiego stopnia angielskich rozgrywek :-k (no, może w tamtych meczach było więcej dzid z boków boiska na głowy drugoligowych drwali) 

 

Fatalny mecz wybrałeś :D 

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie powiedziałem pierwszy raz kazanie bez kartki po hiszpańsku :) pewnie narobiłem sporo błędów, raz się lekko zaciąłem (oczywiście z mojej winy, bo zamiast mówić prostymi zdaniami, to mi do głowy przyszło takie, w którym musiałem użyć subjuntivu), ale ogólnie poszło nieźle. Msza była dla 8 osób 75+ ze wspólnoty nocnej adoracji, dlatego o tak późnej porze. 

  • Lubię! 12
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, krzysfiol napisał:

 

No to akurat nie był najlepszy mecz, żeby się wkręcić w piłkę. Najlepszą wizytówką współczesnego soccera są chyba półfinały LM z zeszłego roku :-k 

Chelsea-Ajax z grupy też

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kolek23 napisał:

 

Zadziwiające lekko. Wszystko co robisz to wykrzykiwanie poleceń?

Tak. Teraz mi się zdarzyło ustawić time wasting na often po golu DCL, poza tym nie robiłem nic.

Pierwszy raz tak gram, ale generalnie sprawdza się to co podejrzewałem - role piłkarzy w zupełności wystarczają, żeby wygrywać mecze o ile taktyka jest odpowiednio zbilansowana :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, krzysfiol napisał:

A ja właśnie powiedziałem pierwszy raz kazanie bez kartki po hiszpańsku :) pewnie narobiłem sporo błędów, raz się lekko zaciąłem (oczywiście z mojej winy, bo zamiast mówić prostymi zdaniami, to mi do głowy przyszło takie, w którym musiałem użyć subjuntivu), ale ogólnie poszło nieźle. Msza była dla 8 osób 75+ ze wspólnoty nocnej adoracji, dlatego o tak późnej porze. 

Jak dużo ludzi przychodzi na zwykle msze? 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Pulek napisał:

ja chyba sam się za to wezmę :-k chociaż z ciekawości - gdzie oddawałeś, ile płaciłeś i ile czekałeś na zwrot konsoli?

PlayZone, w pasażu pod Mostem Poniatowskiego. Oddawałem w czwartek i twierdzili, że będzie do odbioru "w połowie przyszłego tygodnia", ale smsa że „można odbierać" dostałem już na drugi dzień. 100 zł mnie na przyjemność kosztowała.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Scorpio napisał:

Jak dużo ludzi przychodzi na zwykle msze? 

 

Ciężko powiedzieć, oficjalne statystyki mówią, że 7 procent Hiszpanów chodzi na Msze. Ja z kolei mieszkam przy takiej parafii, w której jest 9 Mszy każdego dnia i na każdą z nich przychodzi od 50-150 osób, w niedzielę z dwa razy więcej. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...