Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, krzysfiol napisał:

 

W mojej parafii są ciche msze, bez żadnych śpiewów. Na szczęście dla mnie, bo śpiewać to ja kompletnie nie potrafię ;) 

Szkoda, że o tym nie wiedziałeś, gdy napity leżałeś na Via Laietana i nie dałeś się wyciągnąć, póki nie wyśpiewałeś Bogurodzicy 

 



żartuję (a szkoda :P) ;)

 

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schizzm napisał:

Szkoda, że o tym nie wiedziałeś, gdy napity leżałeś na Via Laietana i nie dałeś się wyciągnąć, póki nie wyśpiewałeś Bogurodzicy 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


żartuję (a szkoda :P) ;)
 

 

 

 

Musiałbym być srogo najebany, żeby śpiewać jakąś religijną pieśń, a tym bardziej Bogurodzicę ;)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, krzysfiol napisał:

 

Musiałbym być srogo najebany, żeby śpiewać jakąś religijną pieśń, a tym bardziej Bogurodzicę ;)

W sumie zabawne, bo ja w kościele nie byłem już z 10 lat, a nieświadomie mi się zdarza coś kościelnego nucić. Jakieś te kawałki chwytliwe są i nawet po wielu latach nie chcą wyjść z głowy :kekeke:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mauro napisał:

@Hajd

"Senna" dokumentalny jest na Netfliksie. Nie widziałem wprawdzie, ale ten sam reżyser co Diego i świetne recenzje więc w ciemno polecam. Jedna z pierwszych pozycji na mojej liście do obejrzenia. Jakbyś gdzieś odnalazł w internetach Diego to tez polecam

 

ogladalem, bardzo spoko

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...