Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, schizzm napisał:

Ten film jest obłędny w każdym aspekcie, i to chyba najbardziej pasujące do niego słowo ;) . Jak to jest zagrane, sfotografowane, muzyka i udźwiękowienie! No cmokałem z zachwytu przez większość seansu :) 

 

Yep, aktorstwo i warstwa audio wideo to klasa.

47 minut temu, schizzm napisał:

Emma Stone w tym filmie :wub: 

 

I miałem podobne odczucia, a pierwszy raz też go obejrzałem jakieś 2 miesiące temu ;) 

 

Emma Stone w każdym filmie <3

 

Niestety dwójka jest gunwem.

 

A jedynkę zawsze będę kochał za "BILL FUCKING MURRAY" :D

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

No skonczylem Lighthouse i zdjecia, swiatlo i dzwiek rzeczywiscie klasa, trudno tez uciec od skojarzen z Hitchcockiem (i nie mam na mysli tylko 

Spoiler

ptakow i calej symboliki z poziomami latarni, gdzie gorny poziom jest "zakazany", 

ale caly nastroj i ja wiem, sposob krecenia i budowania napiecia?

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, kuab napisał:

No skonczylem Lighthouse i zdjecia, swiatlo i dzwiek rzeczywiscie klasa, trudno tez uciec od skojarzen z Hitchcockiem (i nie mam na mysli tylko 

  Pokaż ukrytą zawartość

ptakow i calej symboliki z poziomami latarni, gdzie gorny poziom jest "zakazany", 

ale caly nastroj i ja wiem, sposob krecenia i budowania napiecia?

 

Coś w tym jest. Też muzyka mi zalatywała gwałtownością z pogranicza filmów Hitchcocka czy kompozycji Komedy.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Counter napisał:

Czytam wczoraj rano o mega wysokim ciśnieniu, które ma być dzisiaj. Mówię sobie, a tam pierdolety. Kurwa, obudziłem się tak zjebany jak po 3 dniowym rauszu. :P 

 

Też o tym czytałem ;) Pewbie to samo.

Capture+_2020-01-19-21-51-15.png

Dzień dobry. Potrzebowałem takiego weekendu, żeby sobie wszystko poukładać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...