Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, krzysfiol napisał:


Nie lubię przegrywać

Na nauke przegrywania polecam internetowe szachy. Ale to wkurwia czasami, ale dostaniesz pare gongow albo frajersko spieprzysz wygrana partie, otrzepujesz sie i wyciagasz wnioski.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, SZk napisał:

Na nauke przegrywania polecam internetowe szachy. Ale to wkurwia czasami, ale dostaniesz pare gongow albo frajersko spieprzysz wygrana partie, otrzepujesz sie i wyciagasz wnioski.

 

Ja mam przegryw w życiu i gongi na co dzień, więc porażki w FM-ie czy gole z  dupy mnie nie ruszają ?

 

Odnośnik do komentarza

Moje dziecko dzisiaj nie spalo w nocy - jak usnelo, to pospalo maks 20-30 minut, a potem kwadrans placzu. I tak przez cala noc.

Dobrze, ze moja praca to rozrywkowa pisanina i postowanie samochodow w internecie, a nie np kardiochirurgia albo nie wiem, bycie droznikiem.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Hajd napisał:

Moje dziecko dzisiaj nie spalo w nocy - jak usnelo, to pospalo maks 20-30 minut, a potem kwadrans placzu. I tak przez cala noc.

Dobrze, ze moja praca to rozrywkowa pisanina i postowanie samochodow w internecie, a nie np kardiochirurgia albo nie wiem, bycie droznikiem.

Zęby? Trzeba było, na wszelki wypadek, ładować ibuprofen ;)

 

Moja dzisiaj elegancko do 7.15 a zaraz jedziemy do żłobka i laba dla tatusia do 15.45.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Scorpio napisał:

Zęby? Trzeba było, na wszelki wypadek, ładować ibuprofen ;)

Daliśmy ten panadol truskawkowy, ale nie bardzo pomogl. Mowisz, ze ibuprofen lepszy? W takim razie kupie dzisiaj, bo to juz druga noc taka i ciezko sie funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Hajd napisał:

Daliśmy ten panadol truskawkowy, ale nie bardzo pomogl. Mowisz, ze ibuprofen lepszy? W takim razie kupie dzisiaj, bo to juz druga noc taka i ciezko sie funkcjonuje.

nota bene, o ile dobrze pamiętam z punktu widzenia wątroby to dobrze rotować pomiędzy paracetamolem i ibuprofenem, również u dorosłych, więc tym bardziej u dzieci.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hajd napisał:

Daliśmy ten panadol truskawkowy, ale nie bardzo pomogl. Mowisz, ze ibuprofen lepszy? W takim razie kupie dzisiaj, bo to juz druga noc taka i ciezko sie funkcjonuje.

Ibuprofen lepszy, bo przeciwzapalny. Gorzej że z tymi małymi dziećmi nigdy nic nie wiadomo- może ma jakiś skok rozwojowy albo po prostu rośnie i ja boli.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...