Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Meler napisał:

Sugerujesz, że to ktoś od nas czy jak? 

Ktoś pokazał typowi co pisze Gacek. Czyli ktoś wyniósł rzeczy, które pisze użytkownik na tym forum żeby mu zaszkodzić albo ośmieszyć. Czyste skurwysyństwo. Akcja z tej samej ligi co Z Jahem i Magdaleną z Białegostoku.

  • Lubię! 4
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza

Lol, nie udawajmy zaskoczonych, ze w internecie nie jest sie anonimowym :> nie wiem jak na Twitterze i forum Milanu, ale tutaj Gacek nie ukrywa swojej tozsamosci ani innych kont (a na milanowym ma nawet ten sam nick), wiec raczej on sam nie jest w szoku, ze ktos to powiazal.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Reaper napisał:

Lol, nie udawajmy zaskoczonych, ze w internecie nie jest sie anonimowym :> nie wiem jak na Twitterze i forum Milanu, ale tutaj Gacek nie ukrywa swojej tozsamosci ani innych kont (a na milanowym ma nawet ten sam nick), wiec raczej on sam nie jest w szoku, ze ktos to powiazal.

+1

Na tt miałbym ten sam nick gdyby nie fakt, że jest zajęty i nie było takiej szansy. :( Jeśli coś tu jest bulwersujące to nie powiązanie kont, które sam nie raz wiązałem, tylko wylewy nienawiści tego człowieka, ale takich smutnych ludzi jest niestety sporo i tam, i tu, i też na ulicach.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Reaper napisał:

Lol, nie udawajmy zaskoczonych, ze w internecie nie jest sie anonimowym :> nie wiem jak na Twitterze i forum Milanu, ale tutaj Gacek nie ukrywa swojej tozsamosci ani innych kont (a na milanowym ma nawet ten sam nick), wiec raczej on sam nie jest w szoku, ze ktos to powiazal.

No niby tak, sam Gacek potwierdził, ale to nie zmienia faktu, że pokazywanie komuś co tu się piszę żeby zaszkodzić tej osobie jest mega chujową akcją. No chyba, że ktoś sam to znalazł, ale mam wrażenie, że ktoś mu pokazał te posty. Dla mnie to coś w stylu gdyby ktoś tu napisał,  ze jego szef to idiota, a inny użytkownik wysłał to temu szefowi-idiocie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Troche tak, ale nawet ja ze swoim ekshibicjonizmem kilka razy kasowalem posta o pracy wlasnie z takiego powodu. Trzeba myslec i brac odpowiedzialnosc za to co sie pisze w internecie.

 

Na piwie dowiecie sie ode mnie wiecej, bo o dyktafony nikogo nie podejrzewam :P

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...