Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha, ja kiedyś wklejałem trochę screenów z tej gry do Maryni, myślałem, że tylko mi tak weszła. Czajenie się w krzakach w środku lasu na jakieś zwierzęta, gdy nagle sam jestem przez nie zaskoczony, bo metr ode mnie przechodzi całe stado danieli :wub:. Albo idziesz sobie przez te gęstwiny, nagle wyłania się jakaś polanka, a tam stado jeleni :).

 

Bez kitu, ta gra ma ogromne właściwości relaksujące przez swoje powolne tempo. W zasadzie to czuje się, jakbym sam chodził po tym lesie ;) 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, są baraże z Wrexham. Udało się zająć 6. miejsce. Byłoby jedno wyżej, ale przegraliśmy ostatni mecz ze zdegradowanym Scunthorpe. Na pierwszy ogień idzie Hull i to nie jestdobra wiadomość bo sa silni i dwa razy z nimi przegralem w sezonie. Wszystko wskazuje też na to, że w Premier League utrzyma się też mój nowy mój nowy pracodawca, klub na E., którego nazwy nie wolno wymieniać ;)

 

Pięknie by było awansować na zakończenie przygody w Walii. Z tym, że teraz coś zjem, potem Młodą trzeba połozyc spać więc za godzinę zacznę baraże żeby nic i nikt mi nie przeszkadzał.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mauro napisał:

Pięknie by było awansować na zakończenie przygody w Walii. Z tym, że teraz coś zjem, potem Młodą trzeba połozyc spać więc za godzinę zacznę baraże żeby nic i nikt mi nie przeszkadzał.

dawaj relacje na cmf :D ja dzisiaj ostro kulkuję, prawdopodobnie do rana :-k 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mauro napisał:

Porażka w karnych. Dobrze, że odchodzę z tej Championship bo kolejnych baraży nie wytrzymałbym nerwowo. Wrzucę już jutro pewnie screen z tego meczu, ale czegoś takiego nigdy nie widziałem. To, ze w ogóle doprowadziliśmy do dogrywki to był cud

Dobrze, że Everton się utrzymał :roll:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Od dziś Everton to klub, którego nie ma? Zajmuje miejsce Bayernu?

 

Dobra jeszcze raz zaczynam :/

 

aNwKzYQ.jpg

 

Tak wygląda Ameryka Płd na starcie.

 

Przygotowywałem się na trzech granicach (2x Chile 1x lewaki):

 

WWvsv5d.jpg

 

 

I cyk, sami wypowiedzieli wojnę razem z Chile i... Paragwajem :rotfl:

 

9EF3LRS.jpg

 

No i po grze...

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Pulek napisał:

Dobrze, że Everton się utrzymał :roll:

Dobrze, że wziąłem tę fuchę. Gdyby nie to to już bym się nie na żarty wkurwił albo zaczął grać save&load :D Kolejny sezon, kolejne baraże to już nie na moje nerwy. Zreszta te same trzy ekipy, które przegrały w poprzednim sezonie baraże w tym tez nie awansowały. Hull w finale 3:0 pojechało Swansea. Ciężko te barierę awansu przejść, tym bardziej takim małym klubem. Miałem prognozy w kolejnych sezonach 24 i 22 miejsce a skończyłem na trzecim i szóstym. Zarobki tez mam chyba 21 i frekwencję też. Po awansie na 100% byłby spadek myślę.

 

Ale jeszcze wrócę do Wrexham. Teraz cel to mistrzostwo Anglii i wygrana w Lidze Mistrzów. Jesli nie Evertonem to kimś innym. A potem powrót do Walii. W końcu jestem legendą Wrexham ?

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...