Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na podsumowanie rowerowe 2019 roku. To był mój pierwszy sezon (start w połowie kwietnia), gdzie załapałem prawdziwą zajawkę i chęć do trenowania. Kilometrów niby nie dużo, jednakże porównując dotychczasowe "sezony" przebitka o 500%, co traktuję jako sukces. Zauważalny postęp w kondycji rowerowej odbił się również na utracie masy (łącznie -16kg od stycznia). W przyszłym roku zaczynam wcześniej niż w kwietniu, trzeba się w końcu wybrać w jakieś góry, a kilometraż przynajmniej zdublować. 1f642.png

80973752_2970737879623735_39781249987735

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza

Ja się cieszę, że udało się złamać magiczną granicę średniej 30km/h, ba był nawet przejazd ze średnią 32km/h. :) Szkoda, że odpuściłem trochę w zimę, bo prawie w ogóle teraz nie jeżdżę. No ale od listopada napierdalam nadgodziny w robocie i jak mam wolne to w sumie cały czas ciemno. :/ Formę więc będzie trzeba budować prawie od zera, ale liczę, że będzie teraz łatwiej. :) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No u mnie powrót na deskę propsie. Przejechałem przez te 6 dni w grudniu ciut ponad 220 km - można było spokojnie zrobić 350km, ale musiałaby być lepsza pogoda i mniej strachu o stan kolana. Ale i tak udało mi się wykręcić jeden zjazd z prędkością ponad 60km/h, więc jest moc :)

Odnośnik do komentarza

Ja od nowego roku powrót na siłownię. Przewidywalem bardziej optymistyczny scenariusz, że na początku stycznia wrócę na tenis, ale jednak w drugiej połowie grudnia często jeszcze wracaly bóle stopy podczas chodzenia. Pewnie też jestem teraz przewrazliwiony na jej punkcie, no ale będzie trzeba to przezwyciężyć. 

No i muszę zrzucić jakieś 5kg i poprawić sylwetkę :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...