Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, jmk napisał:

@Reaper

 

Lewica za a nawet przeciw?

 

Nie jestem Reaper i nie jestem apologetą Lewicy, ale zastanawia mnie to, dlaczego pomimo tego, że poseł Konfederacji pisze o tym, że nie udało im się  "naprawić" tej ustawy, to została ona przyjęta przez aklamację. 

 

A poza tym te poprawki jednak nie są identyczne. Są bardzo podobne, ale różnią się. Nie znam się jednak na zagadnieniu na tyle, aby wskazać, czy ta różnica mogła przechylić decyzję na jedną czy drugą stronę.

 

Nie wykluczam też, że Lewica mając do wyboru dwie podobne poprawki wolała zagłosować za tą, którą zgłosiło ugrupowanie mniej skrajnie odległe od niej samej ;)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, jmk napisał:

 

32 minuty temu, jmk napisał:

No to identyczne czy prawie identyczne? Znając ciągoty Korwinów do naciągania prawdy (cytryny na Grenlandii i wiatraki na Wenus pozdrawiają) to proponowałbym jednak to najpierw zweryfikować.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, jmk napisał:

No ale co? Nawet ciężko mi to skomentować, bo nie ma czego :D A oczywiście zaprezentowane jest z CAPS LOCKIEM i WYKRZYKNIKAMI GRAFICZNYMI ❗dzięki czemu nabrało konkretnej wagi :roll: 

Odnośnik do komentarza
Teraz, krzysfiol napisał:

SNP 55/59 miejsc w Szkocji, więc dostali mandat do walki o kolejne referendum. 

 

Nie ma narodu głupszego niż Szkoci. Swoją szansę mieli kilka lat temu i wdeptali ją w błoto. Londyn pięknie ich ograł, jak prawie zawsze. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...