Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, me_who napisał:

Jak ja zabłądziłem jak idę prawilną ścieżką ku zbawieniu, odszczepieńcu wodno-konsolowy?!

 

Napisano z mojego Playstation 4 podczas popijania Muszynianko Niegazowano

 

Jakieś takie wołanie o pomoc z tego tekstu przebija. WYSTARCZY WYBRAĆ INNĄ (wyższą) PÓŁKĘ.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Feanor napisał:

 

Jakieś takie wołanie o pomoc z tego tekstu przebija. WYSTARCZY WYBRAĆ INNĄ (wyższą) PÓŁKĘ.

Zazdrość myli Ci pojęcia :) Z tekstu przebija duma z dokonania właściwego wyboru, podczas gdy Ty nadal żyjesz w błędzie :)   

Ale cóż, zły wybór konsoli i wody, to i interpretacja tekstu pisanego może u Ciebie szwankować :)

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, me_who napisał:

Zazdrość myli Ci pojęcia :) Z tekstu przebija duma z dokonania właściwego wyboru, podczas gdy Ty nadal żyjesz w błędzie :)   

Ale cóż, zły wybór konsoli i wody, to i interpretacja tekstu pisanego może u Ciebie szwankować :)

 

Stężenie Muszynianki we krwi masz waćpan zbyt duże, więc muszę jedynie smutno pokiwać głową nad obraniem przez kolegę Drogi Bólu i Beznadziei. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Feanor napisał:

 

Stężenie Muszynianki we krwi masz waćpan zbyt duże, więc muszę jedynie smutno pokiwać głową nad obraniem przez kolegę Drogi Bólu i Beznadziei. 

Ja również ubolewam, ze tak cny kawaler tak w życiu pobłądził. Wybor konsoli i wody jednakowoż udowadnia, ze nieszczęścia chodzą parami :( 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, me_who napisał:

Ja musze do nich napisać, żeby wprowadzili takie baniaki pięciolitrowe, jak się wstawia do firm czy poczekalni. Brałbym od razu do domu. Bo przy moim zużyciu wody to widzę ile plastiku na to idzie bez sensu. A kranówka to jednak bueh, nawet jeśli nasza kaliska ma wszystkie certyfikaty i można dawać dzieciom do obiadku.

Lodówka z filtrem wody FTW.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, jmk napisał:

A nie możesz im powiedzieć od razu, że masz narzędzie i widzisz co kto robi i potem będzie z tego rozliczany i sytuacja jest czysta? A skoro to współpracownicy to oni tego nie mają?

 

Btw. Mój lekarz prowadzący na tym oddziale odbierał nominację od Dudy. Więc znowu historia, że dwa kroki od prezydenta.

 

https://www.pum.edu.pl/aktualnosci/2016/profesor-milosz-parczewski

A ja kiedyś za Hołownią stałem w kolejce do komunii. Jeden krok od prezydenta. 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...