Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pulek napisał:

wczoraj elegancki wieczór z towarzyszami z Włocławka. dzięki @laki za odwiedziny!

 

oczywiście w tym całym szaleństwie piwkowym zgubiłem albo w ogóle nie wziąłem rachunku z knajpy :-k 

No to nie ma jak tego rozliczyć... dzięki Pulek! :) 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, kuab napisał:

BROCKHAMPTON i Tyler the Creator na Orange Warsaw Festival, fiu fiu :-k 

O, to będzie duża szansa na Primavere też :)

Ciekawe kiedy oglosza całość na przeszła edycję. Na razie tylko 10 nazw, ale bardzo małego kalibru, no może oprócz Chromatics, które z chęcią zobaczę :)

29 minut temu, Reaper napisał:

No to nie ma jak tego rozliczyć... dzięki Pulek! :) 

Przyznać się, który mu zabrał paragon ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra, jak coś to nie m tragedii z moją stopą. Czwarty palec ma jakieś  pękniecie tkanki miękkiej, lekki przesuniecie, a tak poza tym to tylko naderwane ścięgna i mocne stłuczenie. Chodzić o kulach i się wyliże.  L4 nie chciałem, ale nie wiem czy pytać szefa o zdalny poniedziałek :-k 

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, jmk napisał:

Coś w tym jest, nocna jazda z Torunia nas połączyła że śpiącym z tyłu Szu :D

 

Ja skończyłem brać antybiotyk to szazem zachorował na oskrzela, on miał rozjebana stopę i jak się wykurował to ja rozjebalem sobie :keke:

 


Podwójne życie Weroniki :)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...