Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Reaper napisał:
15 minut temu, Pulek napisał:

chyba nie wiem o co chodzi w życie :-k 

ja wiem, że ten mecz nie był wybitny, ale do takich wniosków doszedłeś po oglądaniu naszego kopania się po kostkach???

żebyście wy się jeszcze po kostkach kopali... naprawdę, jakbym ja przegrywał 7 golami to tam by się paliło. a wy zadowoleni śmigaliście sobie, przy okazji wtapiając kolejne bramki

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, jmk napisał:

 

Się nie śmiej, szwagier (młodszy) wprowadził się na wynajem ze swoją dziewczyną i mają tv, mieli dekoder bez pilota i antenę pokojową. Ajfony srajfony i nie mogli ustawić, a mój siaomi z irdą - cyk jako pilot ;)

 

 

 

Myślałem, że mam xD Ale nie używałem nigdy, chociaż może jest tylko coś wypiąłem? To taki dziwny laptop, bo Asus się go chyba wstydzi :D bo go oficjalka nie wyszukuje :lol: Muszę coś ze sterami pokombinować. W tym dokładałem ram, wymieniałem pastę, wiatraczki chłodzenia,  kartę wifi, wymontowałem cd rom, żeby zamontować drugi dysk, wymianiłem hdd na ssd, więc... coś mogło pójść nie tak :D

 

 

 

Słuchawki za 7 dych, żeby sprzęt dokupić za 40 zł? No way ;)

 

Jakąś przejściówka do usb na bazarze za 5 ziko i po problemie ?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

No w każdym razie @Pulek powiedz tylko gdzie i kiedy, to się temat wspólnie przemyśli przy %%%

spoko, nie ma wielkich dramatów ;) czasami mnie po prostu takie myśli nachodzą: o co tu w ogóle chodzi? a że przy trunkach najlepiej się filozofuje, to inna sprawa ;)

Odnośnik do komentarza

Wytłumacz, bo oglądam i nie rozumiem dlaczego to zagranie było takie crazy? :-k 

Teraz, Pulek napisał:

spoko, nie ma wielkich dramatów ;) czasami mnie po prostu takie myśli nachodzą: o co tu w ogóle chodzi? a że przy trunkach najlepiej się filozofuje, to inna sprawa ;)

Ja tam tylko pretekstu szukam ;) 

 

Ale uwierz mi, że chyba nikt więcej na ten temat nie myśli, niż ja od kilku miesięcy :D Na ten moment mam 3 kierunki, w których wszystko się może u mnie potoczyć, a każdy kierunek wiąże się z dużymi zmianami w życiu, więc sam jestem ciekaw, jak moje życie będzie wyglądało po powrocie z Azji ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Miałem wczoraj dziwną sytuację. O 22 do mojego pociągu wsiadła młoda atrakcyjna studentka medycyny, przysiadła się i mówi "cześć Artur". Myślę skąd mnie zna?! A jako że poznaję tysiące ludzi na piwnych spędach, kiedy przez większość czasu jestem pijany, to ni chuj nie kojarzę kto jest kim. No i mówię "cześć, czy masz tabletkę na ból głowy, bo wracam z trzydniowego festiwalu piwnego w Lublinie?" - to był test na "czy jesteś z branży". No i mówi że nie ma i pyta czy w Warszawie też takie są - no to skoro nie wie, to znaczy że nie z branży. No i jadę tak, ona poszła spać, ja poszedłem spać, potem mówię w Poznaniu że wysiadam, ona mnie puszcza - więc zdziwiłem się że z Poznania też jej nie znam. Pociąg jechał do Świnoujścia. Jechała z książkami z Warszawy w nocy z niedzieli na poniedziałek jakby na zajęcia - kolejna duża stacja to był Szczecin. I do dziś nie wiem kurde kto to był i skąd mnie zna...

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Reaper napisał:

Wytłumacz, bo oglądam i nie rozumiem dlaczego to zagranie było takie crazy? :-k 

Ja tam tylko pretekstu szukam ;) 

 

Ale uwierz mi, że chyba nikt więcej na ten temat nie myśli, niż ja od kilku miesięcy :D Na ten moment mam 3 kierunki, w których wszystko się może u mnie potoczyć, a każdy kierunek wiąże się z dużymi zmianami w życiu, więc sam jestem ciekaw, jak moje życie będzie wyglądało po powrocie z Azji ;) 

jak się będziecie ustawiać na wódkę, to dajcie znać. Chętnie wpadnę z zakładową i pomogę w rozkminach :D

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Vami napisał:

Miałem wczoraj dziwną sytuację. O 22 do mojego pociągu wsiadła młoda atrakcyjna studentka medycyny, przysiadła się i mówi "cześć Artur". Myślę skąd mnie zna?! A jako że poznaję tysiące ludzi na piwnych spędach, kiedy przez większość czasu jestem pijany, to ni chuj nie kojarzę kto jest kim. No i mówię "cześć, czy masz tabletkę na ból głowy, bo wracam z trzydniowego festiwalu piwnego w Lublinie?" - to był test na "czy jesteś z branży". No i mówi że nie ma i pyta czy w Warszawie też takie są - no to skoro nie wie, to znaczy że nie z branży. No i jadę tak, ona poszła spać, ja poszedłem spać, potem mówię w Poznaniu że wysiadam, ona mnie puszcza - więc zdziwiłem się że z Poznania też jej nie znam. Pociąg jechał do Świnoujścia. Jechała z książkami z Warszawy w nocy z niedzieli na poniedziałek jakby na zajęcia - kolejna duża stacja to był Szczecin. I do dziś nie wiem kurde kto to był i skąd mnie zna...

Napisz na jakimś chanie to na pewno piwniczniaki ją wystalkują.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@jmk

 

Cytat

Na pewno wrócę w rodzinne strony, bedę śledził rozgrywki ligowe, bo trwają one jeszcze w Polsce i za granicą. Na razie chciałbym zaliczyć jakiś fajny mecz ligi zagranicznej, może angielskiej, a reszty urlopu jeszcze nie planowałem. Wybiorę się pewnie jeszcze na mecz Pogoni Szczecin - opowiedział Sebastian Rudol.

https://www.widzewiak.pl/newsroom/39238,Rudol-W-planach-na-urlop-mam-mecz-ligi-zagranicznej

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...