Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lad napisał:

Ja już wiem, że muszę po prostu zaakceptować to że ta gra ma w uj skryptów i bugów, jak i to że jestem cieniasem. Recepta na spokój ducha :D 

 

Generalnie to nie ma. Są taktyki, które wygrywają mecze a Twoi zachowują się jak bezmózgie małpy. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:
9 minut temu, Pulek napisał:

w weekend był u mnie Szwagier, no i graliśmy chwilę w FIFA 20

 

Boże, co to za gówno. Już się nie mogę doczekać aż odpalę kochanego PES 20 <3 

Czemu gówno?

wg mnie, FIFA to jest po prostu gra zręcznościowa, natomiast PES to gra piłkarska. nie wiem jak Ci to inaczej wytłumaczyć :) mam na myśli sam gameplay. bo w sprawie opakowania, cukierkowatości, licencji i w ogóle to FIFA jest sto lat przed PES. w FIFĘ grałem kiedyś po to, żeby robić transfery, a w PES gram po to, żeby grać mecze :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, kolek23 napisał:

 

Jakoś od 2018 widzę po kilka takich postów o każdej edycji :lol: 

 

Bo prawda jest taka, że 19 i 20 na starcie były pozbawione większych błędów, grało się fajnie i były jakieś przebłyski PES-a (mozolne budowanie akcji, klepki, dużo podań) co świadczyłoby o tym, że to jednak gra piłkarska. Ale co aktualizacja, to EA idzie w kierunku zręcznościówki, bo dzieciaki nie mogą sobie poradzić, więc

-Już sztuczki przynoszą coraz większy efekt skutkiem czego widzisz często gole które praktycznie w ogóle nie zdarzają się w prawdziwym świecie -> to z 19

-Coraz więcej ludzi kręci się w kółko czekając aż Twoi obrońcy rozjebią się o siebie :D 

-Schemat na wykonanie wolnego - 

 

-Glitchowe ustawienia na których grając przeciwko 4-4-2 będziesz się bronił przed 6 zawodnikami i atakował na 10 w szybkiej kontrze :D

-System wyrównania szans, czyli nagle w pewnym momencie meczu stracisz nad nim kontrole. Twoi będą podawać jak ostatnie lamusy a przeciwnik dostanie boosta do ustawiania się i odbioru. 

Nuda. O ile pierwsza weekendówka to było 14 winów i fun (gdy tylko ogarnąłem taktykę) to teraz brat wbija 17 ale jest wkurw za wkurwem :keke: Bo walczysz nie tylko z przeciwnikiem ale i z grą. 

 

Jedyne co jest fajne, to w końcu widać, że dobry zawodnik to jest dobry zawodnik. 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, lad said:

Mnie się PES w ogóle nie podoba, a większą część życia byłem chuliganem Konami (zaczynałem od Winning Eleven 2002). 

 

Ogólnie FIFA jest lepsza we wszystkim, o prócz samych spotkań, tak jak pisze @Pulek zagrałem już offline 2 pełne sezony Master League, jakieś 70 spotkań, chyba po 15 minut i nadal chce mi się grać :) Fifę odstawiałem dużo szybciej zawsze.

Odnośnik do komentarza

No i FIFA posiada największego raka jaki może by czyli SCENE :keke: Masa jutuberów na usługach EA, którzy będą pokazywać jak grać. I na przykładzie glitcha z wolnymi zdarzają się mecze w których przeciwnik jest zainteresowany tylko tym, żeby się kręcić i żebyś go sfaulował, albo wyjdzie jakaś efektywna sztuczka i każdy będzie grał tą sztuczką. Zero własnej inwencji

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...