Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Reaper napisał:

Ojej, kiedyś to imprezy na Bemowie to była taka klasyka, jak teraz u Ciebie :D 

 

Panie, byłem u Adama tydzień temu i nawet wspominaliśmy jedno z wyjść od Ciebie. Traumatyczne, bo to było jakość, że czas przestawili. Adam jak saiedział naprzeciw laski w autobusie, to ona wytrzymała ze 3 minuty, a my się zameldowaliśmy pod ówczesnym MarcPolem niedaleko BCC, ale gówno z tego było, bo miała być 9.00 rano, a była 8.00 :D. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

VP gra o 1 ważny meczyk, chyba wyczekam :-k Jutro będę nieżywy, ale większość dnia spędzam u rodziców, więc dzieciory na ich głowie, to jakoś się przemęczę ;) A w oczekiwaniu idę pyknąć jakąś mapkę.

 

Matko, weź jak człowiek wpadnij w niedzielę na flachę, a nie e-sporty oglądasz!

Odnośnik do komentarza

Ha, no i jest rozkmina miesiąca - szukam psychoterapeuty, bo chyba to jest ten moooment. I nagle znajduję w swojej okolicy babkę, której córka chodzi z moją do tej samej szkoły i ogólnie jakoś się znamy. Na pierwszy rzut oka wydało mi się to dziwne, no ale może jednak to jest jakaś opcja. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Perez napisał:

Ha, no i jest rozkmina miesiąca - szukam psychoterapeuty, bo chyba to jest ten moooment. I nagle znajduję w swojej okolicy babkę, której córka chodzi z moją do tej samej szkoły i ogólnie jakoś się znamy. Na pierwszy rzut oka wydało mi się to dziwne, no ale może jednak to jest jakaś opcja. 

AFAIK nie powinna to być osoba znajoma, nawet jak tylko w ograniczonym stopniu. Zresztą zastanów się, czy chcesz spotykać się z kimś z kim rozmawiasz o bardzo prywatnych sprawach np. na wywiadówkach i czy chcesz, żeby ta osoba spotykała Twoją rodzinę. 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...