Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Ingenting napisał:

@me_who to pewnie będzie marne pocieszenie, ale w mojej rozgrywce Tecmo Bowl z aktualnymi składami mistrzami NFC zostali Bears po wygranej z Falcons :D Teraz będę z nimi grał w Super Bowl.

 

 

Tecmo2020_rev2_001.png

Tecmo2020_rev2_002.png

Jednak dobrze odwzorowali ich ofensywę, tylko komputer źle losował wyniki. Na początku 3 sacki z rzędu na Trubiskym i mieli 4&41. :keke: Jedyne TD udało im się zdobyć po tym jak mój FB zrobił fumble gdzieś na 40 jardzie własnej połowy. To w sumie jedyny minus tej gry, że zawodnik mojej drużyny zrobi run +10 jardów i od razu fumble, a rywala robi 50 jardów i nic. No i ich defensywa była przegięta, bo prawie każdy mój run to była strata jardów nawet jak przeciwnik nie odgadł zagrywki co zresztą widać w statystykach. Jedynie udawało mi się biegać Jacksonem i Ingram i Riccard zdobyli w sumie 9 jardów w 13 biegach. :roll:

Tecmo2020_rev2_003.png

Tecmo2020_rev2_004.png

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Ingenting napisał:

i mieli 4&41

Ostatnio oglądałem stare C'mon Man! i w jakimś meczu NCAA mieli po fumble 3&97 :D  Nawet grafika nie wytrzymała, bo pokazała 3&GOAL :) 

A defensywa Bears na papierze imo nie jest przegięta, po prostu nie pokazuje swojego potencjału na boisku :( 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, klinsmann napisał:

@me_who jak w tym ETS2 szybko kase zrobić ? ładować się w kredy na najtańsze ciężarówki / brać od razu kredyt na dużą ciężarówkę czy co polecasz mistrzu?

 

i drugie pytanie o skille - w co warto na początku przydzielać punktu umiejętności? 

Najszybciej to jeździć w swojej firmie, a nie dla kogoś ;) Kredyt owszem, łatwo spłacalny, ale za 500k jakie jest dostępne na starcie, to można kupić garaż i maksymalnie dwie przeciętne ciężarówki.

A skille - długodystansowiec jak najszybciej max, w międzyczasie po jednym kwadracie dostawa na czas/delikatny/wysoka wartość, potem ADR. Ekologiczna jazda jest chyba słabo odwzorowana, bo nie przynosi jakiś spektakularnych efektów.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

ale za 500k jakie jest dostępne na starcie, to można kupić garaż i maksymalnie dwie przeciętne ciężarówki.

no to pytanie co zrobić na początek? kupić ciężarówkę za 100k, spłacić, potem kolejny kredo na 500k, garaż, dwie kolejne ciężarówki i niech parobki jeżdzą? weź coś podpowiedz ;) bo zamiast grać to rozkminiam ?

Odnośnik do komentarza
Teraz, klinsmann napisał:

no to pytanie co zrobić na początek? kupić ciężarówkę za 100k, spłacić, potem kolejny kredo na 500k, garaż, dwie kolejne ciężarówki i niech parobki jeżdzą? weź coś podpowiedz ;) bo zamiast grać to rozkminiam ?

Tam nie ma jakiegoś wyszukanego modelu ekonomicznego :D Piniondz się sypie dość szybko - ważne, żebyś miał w miarę porządny ciągnik i mógł klepać długie trasy.

Odnośnik do komentarza

Ja lubiłem radia słuchać jakiegoś dziwnego, co bym w życiu nie wpadł na nie chyba, Jack FM Oxford ulubione chyba. I z tą jazdą w swojej firmie to sam nie wiem, niby masz stawki lepsze, Ale zlecenia jakieś intrantne to ciężko znaleźć akurat w tym samym mieście, w którym kończysz trasę. No i za remonty rozwalonej ciężarówki płacisz sam, za paliwo i bramki też, a jeżdżąc dla kogos nie płacisz za to i zaczynasz trasę z podpietym ładunkiem. Z krajów to fajnie się jeździ po Francji i Niemczech chyba, autostrady najszerze i najszybsze mają, ewentualnie Wlk Brytania i ruch lewostronny, ewentualnie Skandynawia i widoki ladne ? w Polsce dróg fajnych mało, jak w realu. 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, lad napisał:

I ile takie trasy trwają, że to takie ekscytujące? Zawsze mnie zastanawiało co może być fascynującego w jeżdżeniu na kąputrze tirem, skoro ten zawód to chyba jeden z najnudniejszych na świecie.

Przejechanie z południa Włoch przez Alpy i Niemcy, Danie do południa Szwecji to tak 3 godziny. W sumie nudne jak chuj :keke:

Odnośnik do komentarza

Ja odkad przestalem grac w fife napierdalam bloodborne i nie wiem co musialoby sie zdazyc, zebym wlaczyl np jakiegos asasyna albo death stranding. To jest esencja grania - emocje i adrenalina wynikajace ze sprawiedliwego wyzwania. W zasadzie przeszedlem podstawe i wzialem sie za dlc, a wczoraj ubilem pierwszego bossa. Ja pierdole, co to bylo za doswiadczenie - rece mi sie pocily i siedzialem na krawedzi fotela jakbym ogladal horror za malolata.

Rozumiem, ze nie kazdy szuka w grach takich rzeczy i woli cos bardziej relaksujacego, ale nie wyobrazam sobie siedziec kilka godzin przed kompem i jezdzic tirem.

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2019 o 10:51, Brudinho napisał:

Kurwy z Millenium. Informować o swoich jebanych produktach to spoko "skredytuj swoja nerke po co Ci dwie", "Weź korzystną pożyczkę rrso tylko 2500% jesteśmy uczciwa lichwiarska instytucją" ale KURWA o fuzji z eurobankiem i problemami z dostepem do konta zapomnieli wspomnieć tak jak o powyzszych promocjach. I tak kurwa se stoje w wypozyczalni bo mi brakuje 100 zl na revolucie na kaucje za paliwo :keke:

 

Spoko. Ja poszedłem do BNP Paribas żeby zamknać limit odnawialny Allegro i musiałem rezygnację pisać odręcznie na kartce :rotfl: XXI wiek :keke:

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...