Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza kilkugodzinna sesja z Death Stranding i jestem raczej po stronie osób pozytywnie odbierających ten tytuł. Owszem „symulator kuriera” ale jest bardzo wiele czynników, które mogą wpłynąć na pozytywne lub nie zakończenie dostawy. Żadna podróż nie jest prostym przejściem od A do B. No i ten ukryty multi (korzystanie z pomocy innych graczy/zostawianie urządzeń pomagających innym) jest fantastyczne :) Bardzo się cieszyłem jak udało mi się przetrzeć nieoczywisty szlak, a za

chwile miałem info, ze inni gracze korzystają z udogodnień jakie pozostawiłem :) 

A cała otoczka - ja jebe, ten Kojima to ma głowę. Zacytuje kolegę @Kuchar :

Usiadl Japończyk i wymyślił dziecko w słoiku ostrzegające przed duchami 

Idealnie oddane ?

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, lad napisał:

Nie wiem. Jak wchodzę na maila który od nich dostałem z opcją pobrania to mi jakiś błąd wywala. A w aplikacji mam normalnie dostęp, ale tylko z pozycji telefonu.

Nigdy nie miałem problemu, logowałem się normalnie u nich na stronie i pobierałem MOBI.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

MLB The Show 2027

Zostałem Reliver of the Year, zdobywając nagrodę imienia Mariano Rivery dla American League (dla NL nagroda nosi imię Trevora Hoffmana, doskonale to MLB rozwiązała). Twins? Klasyka, 90-72 i mecz w WCG.

Indywidualnie:

60 meczów, 63.2 IP, 1-2 bilans, 44/45 saves, 0.99 ERA (duma ;) ), 70K, 6BB. W sezonie oddałem 37 hits, z czego 3 HR co dało rywalom 7 runs.

W końcu (7 sezon kariery!) zaczynam mieć wpływ na swoje losy. Troszkę. Mam dwa lata arbitration, gdzie mogę zażądać hajsow jakie imo sie należą. Nagroda dla relivera znacznie podbija stawkę :D Ale najbardziej nie mogę sie doczekać osiągnięcia free agency za dwa sezony :) 

 

Edyta: oczywko porażka w WCG, jeszcze Indians wygrali World Series; za to ja wygrałem arbitration i zamiast 4.5M zarobię 6M :) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, me_who napisał:

Pierwsza kilkugodzinna sesja z Death Stranding i jestem raczej po stronie osób pozytywnie odbierających ten tytuł. Owszem „symulator kuriera” ale jest bardzo wiele czynników, które mogą wpłynąć na pozytywne lub nie zakończenie dostawy. Żadna podróż nie jest prostym przejściem od A do B. No i ten ukryty multi (korzystanie z pomocy innych graczy/zostawianie urządzeń pomagających innym) jest fantastyczne :) Bardzo się cieszyłem jak udało mi się przetrzeć nieoczywisty szlak, a za

chwile miałem info, ze inni gracze korzystają z udogodnień jakie pozostawiłem :) 

A cała otoczka - ja jebe, ten Kojima to ma głowę. Zacytuje kolegę @Kuchar :

Usiadl Japończyk i wymyślił dziecko w słoiku ostrzegające przed duchami 

Idealnie oddane ?

Podobno po wykonaniu kilku zadań w odpowiednim czasie, sam Kojima wręcza Ci rabat na usługi DHL ;)

Odnośnik do komentarza

Gra wygląda obłędnie, ale jest imo tak przehajpowana, bo Kojima, że nie wiem. Najlepsza gra o chodzeniu ;) Do tego kupa hajsu przepalonego na promocję, do tego zrobiłem lola jak się okazało, że Kojima wyciągnął hajsy na giereczkę od Sony, a tu niedawno cyk info, że będzie na PC :D Na pewno chętnie tą grę sprawdzę, ale nie czuję, by była to gra day 1. To samo mam z NFS Heat, zagrałbym, bo dawno nie grałem w NFSa, ale jak cena będzie koło 100 zł :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Misiek napisał:

Gra wygląda obłędnie, ale jest imo tak przehajpowana, bo Kojima, że nie wiem. Najlepsza gra o chodzeniu ;) Do tego kupa hajsu przepalonego na promocję, do tego zrobiłem lola jak się okazało, że Kojima wyciągnął hajsy na giereczkę od Sony, a tu niedawno cyk info, że będzie na PC :D Na pewno chętnie tą grę sprawdzę, ale nie czuję, by była to gra day 1. To samo mam z NFS Heat, zagrałbym, bo dawno nie grałem w NFSa, ale jak cena będzie koło 100 zł :)

Czekaj, czekaj. Przehajpowana ale nie grałeś? :-k Ja nie mówię, że to level Wiedźmin 3, Mass Effect 2, Persona 5, Yakuza 0 czy RDR2, które mogę polecać w ciemno. Oczywiście, że rozgrywka polega na chodzeniu, ale samo chodzenie jest w jakimś stopniu przygodą. Kwestia czy się polubi ten "gameplay loop". Wszystkie gry są zbudowane wokół takiego loop, w DS polega on na dostarczaniu przesyłek. Mi on pasuje póki co. Druga sprawa, nie wydaje mi się, że DS wyjdzie na PC bez zgody Sony, to nie ten poziom biznesu :D A trzy, hajsy na promocję dał chyba Monster Energy, bo jego promocja w grze jest tak nachalna, że aż śmieszna :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, klinsmann napisał:

Kurde w koncu potestowałbym G29 bo coś długo już w szafie leży

w co się teraz gra? :-k 

Od dawna masz g29? Ja bym w końcu wziął, ale boję się, że nie będzie kompatybilna z ps5. A ja ostatnio sporo się zagrywalem w f1 2019. Świetna gra.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Scorpio napisał:

Od dawna masz g29?

z rok na pewno... użyłem raz :) po zakupie sprawdzić czy działa i tyle... ostatnio dorwałem stand za 100ziko, więc może bym w końcu coś zaczął jeździć... miałem najpierw remont skończyć... bo kolejna ekipa zrobiła wystawkę no ale jak się nie ma co się lubi... 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...