Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kapitalna jest książka Jadczaka o Wiśle Kraków.

Jak dotąd - doszedłem do mniej-więcej połowy - najbardziej spodobał mi się fragment (o próbie wymuszenia haraczu na Wiśle, która spotkała się z odmową Bednarza):

"Pierwsza faza ataku kiboli na prezesa klubu nie zapowiadała katastrofy. Ponadstandardowa fala wyzwisk w mediach społecznościowych i na forach kibiców. Uruchomienie armii trolli, która w internecie odsądzała Bednarza od czci i wiary. SEria artykułów na stronie SKWK, w których zarząd klubu nazywano bandą oszustów i ubolewano, że z powodu braku umowy na złotówkę od biletu nie będzie za co wspierać dzieci z domów dziecka, Polonii na kresach i bezdomnych psów.  Tak, kibol przyparty do muru zawsze wyciąga kombatanta, dziecko z bidula i bezdomnego psa jako ostateczne argumenty."

 

Dobra też była historia o tym, jak Misiek i spółka finansowali swoje przestępcze przedsięwzięcia z puszek, do których kibice Wisły zrzucali się na domy dziecka czy oprawy. Ofc skutek zrzutki zawsze był jakiś, ale zrzucano się 15k, a wydawano na cel zrzutki tylko 5k...

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
28 minutes ago, Scorpio said:

Ja też bym zagrał, ale Kuchar już nie kocha PUBGa :(

 

Ja tam ogólnie mogę w cokolwiek online pograć na PC, jeśli macie jakąś nową zajawkę :D Duo też możemy, ale ja zawsze słaby byłem, a teraz jeszcze nie pamiętam kiedy ostatnio w kogoś strzelałem myszką :D dziś zagrałem jedną rundę to mnie zastrzelili nim kogoś usłyszałem czy zobaczyłem :lol:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Ja tam ogólnie mogę w cokolwiek online pograć na PC, jeśli macie jakąś nową zajawkę :D Duo też możemy, ale ja zawsze słaby byłem, a teraz jeszcze nie pamiętam kiedy ostatnio w kogoś strzelałem myszką :D dziś zagrałem jedną rundę to mnie zastrzelili nim kogoś usłyszałem czy zobaczyłem :lol:

Ciśnij Kuchara- może Ciebie posłucha. Ja bym chętnie pogral w któryś wieczór.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, janek_nsn napisał:

Mam konta w obu bankach i Eurobank atakował mailami i listami od dłuższego czasu, a smsami od dwóch tygodni, a Millenium późno się obudziło, we wtorek dostałem list, a smsa wczoraj.

Potwierdzam Eurobank, mam od nich ze dwie plytki, ulotki i SMS-y w rzeczonej sprawie.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Gacek napisał:

Kapitalna jest książka Jadczaka o Wiśle Kraków.

Jak dotąd - doszedłem do mniej-więcej połowy - najbardziej spodobał mi się fragment (o próbie wymuszenia haraczu na Wiśle, która spotkała się z odmową Bednarza):

"Pierwsza faza ataku kiboli na prezesa klubu nie zapowiadała katastrofy. Ponadstandardowa fala wyzwisk w mediach społecznościowych i na forach kibiców. Uruchomienie armii trolli, która w internecie odsądzała Bednarza od czci i wiary. SEria artykułów na stronie SKWK, w których zarząd klubu nazywano bandą oszustów i ubolewano, że z powodu braku umowy na złotówkę od biletu nie będzie za co wspierać dzieci z domów dziecka, Polonii na kresach i bezdomnych psów.  Tak, kibol przyparty do muru zawsze wyciąga kombatanta, dziecko z bidula i bezdomnego psa jako ostateczne argumenty."

 

Dobra też była historia o tym, jak Misiek i spółka finansowali swoje przestępcze przedsięwzięcia z puszek, do których kibice Wisły zrzucali się na domy dziecka czy oprawy. Ofc skutek zrzutki zawsze był jakiś, ale zrzucano się 15k, a wydawano na cel zrzutki tylko 5k...

skończyłem w środę... kapitalnie się to czyta :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...