Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To juz wiem, kto przyszloroczny, jubileuszowy, zlot funduje ;). 

 

A u mnie sytuacja smieszna. Mysle "a wpadne z rodzinka do tescia, jakies winko sie zmontuje". No i po piwie wypilismy, ale ogolnie tesc non stop w... telefonie :D. I tylko slysze "Pawel, a tu cos sie zablokowalo", "Pawel, a jak te esy do RMF wyslac" :). Co te nowe technologie wyczyniaja!

Odnośnik do komentarza

Kurcze, no ja w tym temacie powazna rozkmina. Niby moge splacic wczesniej (jeszcze 7 lat), ale gdzies caly czas wizja tej dzialki majaczy i na tyle co ogarniam, to mam fajny ten obecny kredyt, ze gdyby na dzialke cos brac, to lepiej miec gotowke (a nie splacac obecny kredyt) plus nowy kredyt, niz teraz splacic ten i brac duzo wiekszy nowy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SZk napisał:

Alez zycia krag - jedni zlomuja Kie, inni splacaja kredyt, jeszcze innym bezrobocie...

 

@jmk - co siadlo? Podczas jazdy cos jeblo?

@klinsmann - na jakich warunkach jestes w stanie odejsc? Jakies 3 miesiace wypowiedzenia czy inne w miare miekkie ladowania?

@Meler - na ile lat brales, a w ile splaciles?

 

Chyba ciągle to samo. W czerwcu już była taka sytuacja, ale po 45 min odpalił, pojechaliśmy do najbliższego mechanika i mówił, że pompa paliwowa, może się zapowietrzylo, na komputerze nie ma bledow i spokojnie jeździć. No i potem znowu - stanął w trakcie jazdy, wyciekł płyn chłodniczy, silnik się przegrzał. Był u mechanika ponad miesiąc, szukali przyczyny, wymiana uszczelki pod głowicą itp its, rozkręcali tam wsio. No i niby naprawione. Jeździliśmy kilka miesięcy, tydzień temu żona sprawdziła, że w wyrównawczym nie ma płynu, mechanik kazał dolać wody i przyjechać za dwa tygodnie na wymianę płynu chłodniczego, bo zaraz będą mrozy. No i dziś jedziemy, wjeżdżam na ekspresówkę, lewy pas, gaz, wrzucam piątek i jeb coś szarpnęło, dociskamy gaz a on nic, zjeżdżam na prawy, redukcja, gaz - nic. Zjechałem na pas którym się wlacza do ruchu. Zgasiłem i widzę, jak leci woda z dołu gdzieś pod chłodnica. Poczekaliśmy trochę aż ostygnie, dodałem wodę i chuj - leci, a on nawet nie odpala. No i laweta.

 

Skoro na chodzie nie poszedł za 3k zł to teraz już go nawet nie ma sensu naprawiać tylko opchne handlarzowi tutaj miejscowemu za jakieś 1500-1800. Bo jak przez 4 lata były wymieniane tylko części eksploatacyjne, tak teraz w tym roku już że trzy koła poszły w naprawę.

 

Hyundaia na razie nie kupie, bo mam ten wyrok z zusu cały czas aktualny.

Odnośnik do komentarza

Wieczor pod znakiem urzadzania wlasnego kąta u tesciow. Oczywiscie jakakolwiek robota wymagajaca jakiegokolwiek narzedzia, w tym przypadku srubokreta, ktora normalnemu czlowiekowi zajelaby ok. 2 min i 36 sek, mi zajela ponad godzine :roll: a chodzilo tylko o zamontowanie stojaka do TV, ale oczywiscie srubki wcielo, srubokretu musialem szukac u tescia w samochodzie, w ktorym jest doslownie wszystko, od ketchupu po sasiada Wieska, ktorego rodzina szuka od Wielkanocy 2013, i tak sie jebalem, az w koncu stojak zamontowany na 3 na 4 srubki, kazda z innej parafii, ale poki co stoi, a jak pierdolnie, to chociaz bedzie pretekst do kupienia wiekszego TV ;)

 

Chociaz przy glosnikach poszlo juz sprawnie. Jutro jeszcze odkurze wszystko, lacznie z kanapa, ktora przed ostatnie 3 lata sluzyla za legowisko 2 kotow, co oznacza ze jest na niej wiecej siersci niz na samych siersciuchach.

 

PS4 powinno przyjechac na dniach, ale Netflixa juz mozna odpalac.

 

20191101_225406.jpg

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza

No i widać efekt „dobrej zmiany” - wracają rodacy z emigracji.

 

Ja natomiast pochwalę się, że jak zazwyczaj unikam udziału w różnych konkursach, to z głupoty wysłałem @ z odpowiedzią zadaną na blogu Michała Okońskiego i stałem się właścicielem takiej oto książki:

1b04471edd13ab1009c5c96e0390d2a7.jpg

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pulek napisał:

Stary, to jebnie

 

@Reaper, jak będzie przechodzić obok, to niby niechcący będzie szturchał ten telewizor, organizował synowi wyścigi "kto pierwszy do telewizora", aby ten pewnego dnia spadł z wielkim hukiem na ziemię. Dziwnym trafem jeszcze tego samego dnia zadzwoni kurier z tajemniczą przesyłką w ogromnym kartonie ;) 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, wojt3k napisał:

No i widać efekt „dobrej zmiany” - wracają rodacy z emigracji. emoji123.pngemoji1200.png

 

Ja natomiast pochwalę się, że jak zazwyczaj unikam udziału w różnych konkursach, to z głupoty wysłałem @ z odpowiedzią zadaną na blogu Michała Okońskiego i stałem się właścicielem takiej oto książki:

1b04471edd13ab1009c5c96e0390d2a7.jpg

 

Jebać Tottenham meczatami.

 

Ale się najebałem, o matko. Awantura rodzinna i wracam taxą do domu,ale bez mojego udziału. Pokornie spuściłem łeb i zapakowałem grzyby w słoik i się zawinalem od teściowej xd.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Brudinho napisał:

A ja 30 listopada ide na chrzciny bobasa siostry z dziewczyną. To pierwsza dziewczyna, która zdecydowałem się zaprosić na rodzinną imprezę. 37 lat się bronilem xd 

A to i tak chuj, bo nie powiedzialem jej jak bardzo ma przepierdolone :keke:

Dobre masz tempo, przebierasz w dziewczynach z Tindera jak w ofertach pozyczek ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...