Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, me_who napisał:

Chciałem pogratulować panom z wycieczki berlińskiej, bo widzę wyjazd miał najwyższy status VEGAS i co było w Berlinie, zostało w Berlinie, jeno jakieś okruszki przedostają się do publiczności :)

Myślałem, że ktoś się wysypie, ale już środa i nic, więc można gratulować :keke:

Wycieczka miała status HEAD :P 

Odnośnik do komentarza

@jmk tyle razy już to widziałem, że robi na mnie już tylko wrażenie, jak ktoś wykorzystuje fragmenty przy okazji jakiś filmików :)

 

Barwy spakowane, dzisiaj całą rodziną idziemy na mecz :) Fajnie, podoba mi się taka sytuacja. Mama ze swoją siostrą w loży, my z tatą na C, oby był dobry mecz i oby nam bramkarz Legii kolejny raz z karnego nie strzelał ;) No ewentualnie dopiero po dogrywce.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda, ale Legia lepsza. Lepiej operowała piłką, celne podania, więcej zawodników potrafiących szybciej biegać. U nas Robak mimo karnego zagrał moim zdaniem przeciętnie. Sporo strat, niecelnych podań. Zostawialiśmy za dużo miejsca na skrzydłach, autostrada do bramki. Gutowski dał słabą zmianę. Zasrał zbroję generalnie. Bał się pojedynków 1 na 1. Jak na Lechitę przystało Możdżeń imo zmotywował się na Legię, bo zagrał chyba swój najlepszy dotychczas mecz w Widzewie. Szkoda tej trzeciej bramki. Trochę frajerska, przez co jest niedosyt. No i chujowo, że akurat po bramce na 2:2 przerwano mecz. Widzew dostałby wiatru w żagle. W każdym razie wstydu nie było. Gratulacje dla Legii.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...