Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Reaper napisał:

Kupilem sobie kurs product managera i z innego zrodla kurs programowania (taki wstep do full stacku). Pewnie to troche glupie, ale dobrze by bylo tak kompletnie nie przebimbac tego nadmiaru wolnego czasu :-kA przede mna najtrudniejsze, czyli zmotywowanie sie fo przysiascia do tego :D

Tak to najtrudniejsze, ja od miesiąca mam na kompie materiały do PMI PMP i jeszcze nic nie ruszyłem :D

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Reaper napisał:

Kupilem sobie kurs product managera i z innego zrodla kurs programowania (taki wstep do full stacku). Pewnie to troche glupie, ale dobrze by bylo tak kompletnie nie przebimbac tego nadmiaru wolnego czasu :-k A przede mna najtrudniejsze, czyli zmotywowanie sie fo przysiascia do tego :D

 

język?

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, jmk napisał:

 

język?

Nie chcę się rozwijać w jednym języku, bo RACZEJ na programistę się nie przekonwertuję, ale spodobał mi się właśnie ten kurs, że jest full stackowy, więc wszystkiego po trochu. Mówię RACZEJ, bo jak się okażę, że w coś się mega wkręcę, to nie wykluczam pójścia w 100% w to. A jeśli nic mnie nie przyciągnie do siebie, to znajomość tego wszystkiego przy rozwoju PM-owym i tak będzie mega cenna. 

 

5 minut temu, Hidalgoo napisał:

@Reaper a nie myślałeś o pójściu w stronę Scrum Mastera?

Mam kumpla, który się w tym wyspecjalizował, nawet zrobił jakiś onlinowy kurs, którzy ludzie kupują po kilkadziesiąt czy tam -set dolarów :-k Ale nie miałem zbyt dużego doświadczenia ze scrumem do tej pory, a taka czysta teoria za tym wcale nie jest dla mnie zachęcająca.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

Tak zajrzałem do tematu wyjazdowego i nasunęło mi się pytanie.

 

Czy whatsapp w Polsce nie jest jeszcze podstawowym narzędziem komunikacyjnym na telefonach czy to specyfika naszego forum? :) 

Raczej smsy, które są dla nas nielimitowane w ofertach operatorów i FB/messenger

Whatsappa używa bardzo mało osób.

Odnośnik do komentarza
Teraz, krzysfiol napisał:

Hiszpanii

oni to ewenement na skale europy, dziadek lat 70 w metrze co napierdala push to talk to byl klasyk, ale tam jest taki rynek

 

Whatsapp jest drugi w Polsce, przed nim messenger, ilosc SMS spada z roku na rok (mowa o takich ja do Ciebie) 

 

dane sprzed 2 lat, jestem ciekaw jak jest teraz

 

operatorzy troche za pozno ogarniaja RCS'a w Polsce

12 minut temu, adamus napisał:

Whatsappa używa bardzo mało osób

w srodowisku stolarzy ludzi z przedzialu 30-60, na 50 osob, tylko 2 musialy instalowac... wiecej nie ma fejsa, nie ma reguly

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...