Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, me_who napisał:

Pulku wszystko fajnie, ale to nie jest żabi skok nad jeziorko ;)

Mnie się marzy Wrexham 01.02.2020 bo są dobre loty z Poznania do Liverpoolu :]

trochę rozumiem, trochę nie ;) znaczy rozumiem tę część, że mecz Herthy to meh, ale umówmy się, że o godzinie 18 każdy o tym meczu zapomni i skupi się na ważniejszych sprawach:) aczkolwiek przyjmuję do wiadomości i tak jak mówisz, pewnie się coś jeszcze ogarnie przed zlotem. wszak już niedługo zaczyna się nowa kadencja MT na CMF, więc znowu będzie trzeba wsiąść w pociag i ruszyć w Polskę po głosy, choćby i do Kalisza ;) co nie, człowieku @Perez, moja Ty szara eminencjo? 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Reaper napisał:

Na te zbiorke na chore dziecko, co ostatnio wklejalem, wpadla wplata 10 000 zl od krzysztof_stanowski i widzena jego profilu na pomagam.pl, ze juz mial wiecej takich wplat w tysiacach. Zakladam, ze to kusi byc ten Stanowski :-k

 

No tak, gościu ma ode mnie szacunek za działalność charytatywną akurat. 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Pulek napisał:

wszak już niedługo zaczyna się nowa kadencja MT na CMF, więc znowu będzie trzeba wsiąść w pociag i ruszyć w Polskę po głosy, choćby i do Kalisza ;) co nie, człowieku @Perez, moja Ty szara eminencjo? 

Chętnie przedyskutuję bieżącą i przyszłą politykę CMF przy lampce przysłowiowej konsoli :)

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Na te zbiorke na chore dziecko, co ostatnio wklejalem, wpadla wplata 10 000 zl od krzysztof_stanowski i widzena jego profilu na pomagam.pl, ze juz mial wiecej takich wplat w tysiacach. Zakladam, ze to kusi byc ten Stanowski :-k

 

A skąd on akurat wiedział o tym? To nie byli Twoi znajomi? :-k To ciężki temat ogólnie, bo jest tyle osób, co cierpią i potrzebują pomocy :/ Sam wpłaciłem, bo to Twoi znajomi, nie wiem czy to dobry powód, żeby akurat tam, ale nie znam lepszego, jeśli sam nie mam wiele hajsu, przelałem wprawdzie tylko dwie dyszki,  ale może coś pomoże. Nie wiem czy coś kliknąłem czy co, ale raz na jakiś czas wpłacam takie małe kwoty na właśnie siepomaga i teraz dostaję newslettery z opisami tragedii życiowych :(

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Pulek said:

za 2 dni na Berlin :polska: trochę jaranko. chociaż ciężko mi sobie wyobrazić, jak w 20 osób dźwigniemy ten wyjazd :D chyba nie do opanowania jest takie towarzystwo

 

Jaranko, jaranko! W piątek wieczorem Euroliga w Kownie, w sobotę i niedzielę Berlin, a potem w środę znowu Euroliga :D 

 

Mnie tylko martwi, żeby mi LOT nie odwołał samolotu do Warszawy :/ nie byłby to pierwszy raz.. niech przynajmniej dają znać w piątek, to bym ogarnął samolot z Wilna, albo autem pojechał.. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Typowa dyskusja na lewicowym fb:

 

Nk wyjaśni takiemu nowosocdemiakowi jak ja te wszystkie słowa z lewicowego żargonu, typu kaszkieciarz itp.



Zdaje się, że kaszkieciarz nie ma jednego znaczenia, ma przynajmniej 3 i używający każdego z nich uważają 2 pozostałe grupy za debili, bo jedność lewicy

 

:lol: 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mauro napisał:

No ciekawe jak to będzie w takiej grupie. Wieczorem trzeba będzie ogarnąć knajpę z miejscem na 20 osób :D Ja aktualnie walczę żeby poniedziałek mieć wolny i wiele wskazuje na to, ze się uda :) 

 

@Jahu u mnie pod robota ostatnie 2 tygodnie kręcili ten serial. Gdybym wiedział, ze jesteś fanem to bym ci dał znać, byś sobie mógł zrobić selfiaczki ;) 

O Panie tyle przegrać ? ale Wieniawa i tak kiedyś dorwe w swe sidła ?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...