Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@me_who jak Tobą komputer rotuje w składzie? :)

U mnie w seriach 5 meczowgch z reguły gram 4, czasem 3 spotkania. 

Zauważyłem jeden feler albo nie wiem jak grać, na bazie ogólnie gówno widać, przez co czasem nie wiem czy odbijający zrobil grounda i ta piłka nic nie poleciała, czy tak samo fly/popouty i daje się łapać, bo głupi biegnę do następnej bazy :/

 

Nie wiem jeszcze co daje branie czasu przez battera, czy to wpływa na confidence pitchera? zauważyłeś może taka zależność? 

 

Przy okazji pierwszy raz wygrałem z pitcherem i miałem walka, radość jakbym homeruna wbił ;)

 

Odnośnik do komentarza

@schizzm obecnie gram co dwa dni mniej więcej. Wcześniej grałem tylko w przypadku save albo w extra innings. U mnie granie w polu jest dość proste, bo jedyne co to okazjonalnie pop-up albo jakiś wolny comebacker i wtedy zwalnia czas odrobine, wychylam gałkę w padzie w kierunku piłki żeby ziomus pobiegł i przy okazji wciskam przycisk bazy, do której chce podać. Zazwyczaj jak dobiegnę do piłki to pojawia się jeszcze celownik, w który muszę wcelować rzutem i wcisnąć R2 - wszystko w zwolnionym tempie. Ponadto jak powinienem asekurować jakaś bazę to się ona podświetla takim białym okręgiem.  Nie grałem na żadnej innej pozycji, wiec nie mam pojęcia jak to wyglada. Nie spotkałem się tez, żeby batter brał czas przy moim rzucaniu.

Odnośnik do komentarza

No i byłem na drugiej sesji masażu i babka powiedziała, że to da mi ulgę tylko chwilową, bo... nie mam mięśni w dolnej partii kręgosłupa i muszę sobie je odbudować albo ćwiczeniami albo zapisać się na dłuższą fizjoterapię pod kątem leczniczym.

 

W piątek zadzwonię do luxmedu czy mogę u nich.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jmk napisał:

No i byłem na drugiej sesji masażu i babka powiedziała, że to da mi ulgę tylko chwilową, bo... nie mam mięśni w dolnej partii kręgosłupa i muszę sobie je odbudować albo ćwiczeniami albo zapisać się na dłuższą fizjoterapię pod kątem leczniczym.

 

W piątek zadzwonię do luxmedu czy mogę u nich.

comment_g0vsQaudDmt2lcD7ZjwC3uPdW9t6a3CC

PNMSP

 

Z jednej strony wygląda zajebiście, ale te ściany tekstu mnie trochę odstraszają :-k Chyba za bardzo się przyzwyczaiłem już do gry na konsoli :/

 

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
No i byłem na drugiej sesji masażu i babka powiedziała, że to da mi ulgę tylko chwilową, bo... nie mam mięśni w dolnej partii kręgosłupa i muszę sobie je odbudować albo ćwiczeniami albo zapisać się na dłuższą fizjoterapię pod kątem leczniczym.
 
W piątek zadzwonię do luxmedu czy mogę u nich.

Jeszcze obowiązuje nieśmiertelne „kłuj dupę”? Czy lepiej kurczak, ryż i kreatyna?

Odnośnik do komentarza

O panie, ten filmik ma 28 sekund, to tylko wycinek z godzinnego programu :keke:

Skasował to z rosyjskiego YT, na YT tego nie widzę, ale link do hostingu jest tu: https://www.wykop.pl/link/5180741/punkt-nemesis-kolonko-po-wyborach-odlatuje-kompletnie/najnowsze/

WARTO.

 

Sam nie wiem, co jest lepsze: czy to, że Kolonko uważa, że on i jego zwolennicy są prześladowani jak Chrystus i apostołowie, czy to, że w jego opinii potrafi przepowiadać numery lotka (powerball). Co prawda raz przepowiedział trzy, raz cztery, a raz żadne, ale to niczemu nie zaprzecza. :keke: 

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie nie porownywalem ich, a poziom zainteresowania ich tresciami przeze mnie, ale jakby przyjac te optyke, to wlasciwie moge ich porownac: obaj to nicniewnoszacy do mojego zycia przebrzmiali pajace nieustannie robiacy i mowiacy rzeczy obrzydliwe i/lub glupie w celu podtrzymania zainteresowania swoja osoba jakichs zjebow.

  • Lubię! 4
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...