Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, schizzm napisał:

Pytanie do switchowców o ładowanie konsolki.

 

Rozumiem, że można ją bez problemu podpiąć do powerbanka? Tak samo np. przez USB do laptopa?

A czy można switcha podłączyć "bezpośrednio" jakąś ładowarką do gniazdka?

Powerbank warto kupić dedykowany, tzn z taka łapka, która pozwala przypiąć go do konsolki, jak trzeba to wrzucę zdjęcia o co mi chodzi.

Druga sprawa - u mnie Switch sie gryzie z ładowarka i kablem, którym ładuje służbowego Samsunga, nie ładuje sie. Ale tez nie jest problemem wyciągnąć oryginalna ładowarkę z docku, wiec nie rozpaczam ;) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Mam zaskoczkę, bo miałem zawsze awersję do Rzymu, ale mega mi się tu podobało, przepiękne miasto, cudownie się chodzi po tych wszystkich historycznych miejscach (nawet nie mając dokładnego pojęcia o historii Rzymu :kekeke:). No i żarcie pierwsza klasa w każdej knajpie, a śniadaniowa kawa w małej kawiarence, gdzie z właścicielką się dogadujemy na trzy języki (angielski, włoski i migowy ;)) to jak zawsze piękne love <3 

 

Tu macie kawałek historii - ja z kolumno rzymsko.

72791744_2339063203072021_88229470002835

 

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Moje ukochane miejsca w Rzymie to:

1. Jeśli chodzi o sprawy duchowe:

- Bazylika św. Pawła za Murami - najspokojniejsza z czterech wielkich bazylik, ma swój klimat, urokliwe ogrody, można zachwycić się architekturą, ale także spokojnie się pomodlić/porozmyślać

- Bazylika Matki Bożej na Zatybrzu - zaszedłem tam pierwszy raz, aby odwiedzić grób założyciela mojego seminarium, ale teraz wracam za każdym razem, Zatybrze uwielbiam, a ta Bazylika także ma swój urok. No i spotkania ma tam wspólnota św. Idziego, więc jak tylko mogę, to zachodzę na ich modlitwy

2. Jeśli chodzi o turystykę:

- park niedaleko schodów hiszpańskich, bardzo ładny widok na Rzym i bardzo spokojnie

- restauracja Carlo Menta na Zatybrzu, jedzenie tanie i dobre ;)

- punkt widokowy na ruiny starożytnego Rzymu za Ara Coeli

- rejony wokół katakumb Kalista - można się poczuć jak na wsi, samych katakumb nie polecam, drogie wejście i w sumie nic ciekawego

- no i ja lubię się wybrać na plażę za Rzym zawsze

 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krzysfiol napisał:

Moje ukochane miejsca w Rzymie to:

1. Jeśli chodzi o sprawy duchowe:

- Bazylika św. Pawła za Murami - najspokojniejsza z czterech wielkich bazylik, ma swój klimat, urokliwe ogrody, można zachwycić się architekturą, ale także spokojnie się pomodlić/porozmyślać

- Bazylika Matki Bożej na Zatybrzu - zaszedłem tam pierwszy raz, aby odwiedzić grób założyciela mojego seminarium, ale teraz wracam za każdym razem, Zatybrze uwielbiam, a ta Bazylika także ma swój urok. No i spotkania ma tam wspólnota św. Idziego, więc jak tylko mogę, to zachodzę na ich modlitwy

2. Jeśli chodzi o turystykę:

- park niedaleko schodów hiszpańskich, bardzo ładny widok na Rzym i bardzo spokojnie

- restauracja Carlo Menta na Zatybrzu, jedzenie tanie i dobre ;)

- punkt widokowy na ruiny starożytnego Rzymu za Ara Coeli

- rejony wokół katakumb Kalista - można się poczuć jak na wsi, samych katakumb nie polecam, drogie wejście i w sumie nic ciekawego

- no i ja lubię się wybrać na plażę za Rzym zawsze

 

Lol, przeciez za 8,5h wylatuje na Sycylie, w ogole po co mi zasmiecasz forumke? :roll:

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, krzysfiol said:

Moje ukochane miejsca w Rzymie to:

1. Jeśli chodzi o sprawy duchowe:

- Bazylika św. Pawła za Murami - najspokojniejsza z czterech wielkich bazylik, ma swój klimat, urokliwe ogrody, można zachwycić się architekturą, ale także spokojnie się pomodlić/porozmyślać

- Bazylika Matki Bożej na Zatybrzu - zaszedłem tam pierwszy raz, aby odwiedzić grób założyciela mojego seminarium, ale teraz wracam za każdym razem, Zatybrze uwielbiam, a ta Bazylika także ma swój urok. No i spotkania ma tam wspólnota św. Idziego, więc jak tylko mogę, to zachodzę na ich modlitwy

2. Jeśli chodzi o turystykę:

- park niedaleko schodów hiszpańskich, bardzo ładny widok na Rzym i bardzo spokojnie

- restauracja Carlo Menta na Zatybrzu, jedzenie tanie i dobre ;)

- punkt widokowy na ruiny starożytnego Rzymu za Ara Coeli

- rejony wokół katakumb Kalista - można się poczuć jak na wsi, samych katakumb nie polecam, drogie wejście i w sumie nic ciekawego

- no i ja lubię się wybrać na plażę za Rzym zawsze

 

o Jezu Carlo Menta i dobre jedzenie w jednym zdaniu :D Przepraszam, ale :D

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...