Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Mauro

Na reddicie (reddit.com/r/rugbyunion) pojawiają się tematy dotyczące poszczególnych spotkań - Match thread - i tam zazwyczaj w pierwszym poscie automat wrzuca dwa linki:

 

https://www.vipbox.live/sports/rugby.html

or

https://www.viprow.net/sports-rugby-online

 

Można też spróbować w dniu meczu na rojadirecta.me

 

replaye stale na http://fullmatchtv.com/index.php/rugby/

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gabe napisał:

A zmieniając temat z powrotem na politykę, to wydaje mi się, że Biedroń nie jest najlepszym pomysłem na prezydenta. Lepszym byłby Janek Śpiewak, ale za młody jest na Heroda, więc Adam Bodnar :-k 

Ja będę się przyglądał Kidawie-Błońskiej bo od kiedy ją wypchnęli do pierwszego szeregu i trochę się częściej wypowiada, to zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Choć Bodnar też byłby ciekawą opcją.

Odnośnik do komentarza

Darkest Dungeon, Darkest Dungeon, jak ja cię...

 

Postanowilem wczoraj się zebrać i znowu wyruszyć na tego opetanego bossa, który wykończyl moja pierwsza druzyne. 

 

Tym razem wziąłem mieszankę doświadczenia i młodości ;)

Przygotowałem się dobrze, oczyscilem jedno skrzydło loszkow, zostało ostatnie pomieszczenie ze skrzynia. Bohaterowie byli już trochę poobijani, więc postanowiłem, że po podbiciu w tego pomieszczenia rozbije obóz. 

 

No to idziemy do tej komnaty... 

- Ej chłopaki, patrzcie, jakiś postument

- Zostaw go, idziemy obozowac. 

- Ale tu jest coś napisane! "strudzony wedrowcze, zostaw tu światłość pochodni, a splynie na ciebie laska". Ej, to super

- Nie dotykaj tego! 

- Co złego może się stać? To tylko pochodnia

 

Po czym nastąpiła ciemność, po której drużyna znalazła się w jakimś limbo miedzywymiarami, a na przeciw wyskoczył jakiś gigantyczny pomiot samego Cthulhu, który zaczął przywolywac swoich przydupasow. 

Efekt? Jeden bohater zabity, dwóch skończyło walkę we wrotach śmierci (czyli prawie zabici), czwartego ledwo uratowalem przed zawalem serca. 

Wyprawa zakończona niepowodzeniem, dodatkowo w pakiecie zestaw chorób i negatywnych efektów dla tych, co przeżyli. 

 

Dzięki DD ;)

 

  • Lubię! 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mauro napisał:

Dzięki @Gabe

Piszecie o kandydacie na Prezydenta? Bodnara zniszczą. Tak jak niszczyli go przy sprawie mordercy z Mrowin. To by grali 24h, że to obrońca morderców bo syn gania z nożem. Wygra ktoś z trójki Duda-Kidawa-Kosiniak. 

 

Przecież ci co oglądają media szczujące na Bodnara i tak zagłosują na Dudę, czy kogokolwiek wystawi Kaczyński.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schizzm napisał:

Darkest Dungeon, Darkest Dungeon, jak ja cię...

 

Postanowilem wczoraj się zebrać i znowu wyruszyć na tego opetanego bossa, który wykończyl moja pierwsza druzyne. 

 

Tym razem wziąłem mieszankę doświadczenia i młodości ;)

Przygotowałem się dobrze, oczyscilem jedno skrzydło loszkow, zostało ostatnie pomieszczenie ze skrzynia. Bohaterowie byli już trochę poobijani, więc postanowiłem, że po podbiciu w tego pomieszczenia rozbije obóz. 

 

No to idziemy do tej komnaty... 

- Ej chłopaki, patrzcie, jakiś postument

- Zostaw go, idziemy obozowac. 

- Ale tu jest coś napisane! "strudzony wedrowcze, zostaw tu światłość pochodni, a splynie na ciebie laska". Ej, to super

- Nie dotykaj tego! 

- Co złego może się stać? To tylko pochodnia

 

Po czym nastąpiła ciemność, po której drużyna znalazła się w jakimś limbo miedzywymiarami, a na przeciw wyskoczył jakiś gigantyczny pomiot samego Cthulhu, który zaczął przywolywac swoich przydupasow. 

Efekt? Jeden bohater zabity, dwóch skończyło walkę we wrotach śmierci (czyli prawie zabici), czwartego ledwo uratowalem przed zawalem serca. 

Wyprawa zakończona niepowodzeniem, dodatkowo w pakiecie zestaw chorób i negatywnych efektów dla tych, co przeżyli. 

 

Dzięki DD ;)

 


czy to nie jest piękne? <3

 

niektórzy bossowie mnie rozbijają, jak Baba Jaga która wsadza mi bohaterów do kotła :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś kto ma być Prezydentem musi przekonać tych, którym PiS jest obojętny, ale za bardzo nie przeszkadza, a Duda jest dla nich spoko , ale też bez nie są jacyś specjalnie mu oddani. Wielu z nich ogląda TVP i TVN, ma gdzieś na FB kilknietą kiedyś subskrybcje fanpejdzów typu Żelazna Logika. Czyli będą się w jego bańce pojawiać się informacje, że Bodnar bardziej się troszczy o morderców niż ofiary, a on wolałby żeby państwo ścigało przestępców z cała surowością. Do tego dojdą jakieś prześmiewcze akcje w stylu paska Spurek albo syn z nożem i jedno połączone z drugim sprawią, że Bodnar nie będzie miał szans.

 

Oczywiście ten kandydat musi być też strawny dla ludzi głosujących na lewicę. Kto to może być z opozycji to już pisałem, choć nie wiem na ile byliby skłonni zagłosować na Kosiniaka. 

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gabe napisał:

Ale również trzeba wystawić kogoś, na kogo ostatecznie z bólem serca, ale zagłosują zarówno prawicowi liberałowie, lewica oraz niezdecydowane centrum. 

Właśnie dlatego kandydatura Kidawy z punktu widzenia lewicowego wyborcy nie byłaby najgorsza, bo chyba kobieta jako najważniejsza osoba w państwie to byłoby coś :) Liberalny elektorat wielkomiejski też izi w jej koszyczku, bo to kobieta z klasą i imo zaorałaby Dudę w jakiejkolwiek debacie. Jedyne co to jest kandydatka, która z kretesem przegra na prowincji, bo jak baba prezydentem. A u nas to elektorat wiejski i małomiasteczkowy wygrywa wybory.

* - aczkolwiek nie wiem jaki ona ma światopogląd, oidp jest z tego bardziej liberalnego skrzydła PO

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Gabe napisał:

Lepszym byłby Janek Śpiewak

Naprawdę? Z jego intelektem i zacietrzewieniem?

 

BTW wizji Dudy jako osoby, którą kupią wyborcy neutralni nie kupuję z kolei ja. On był fantastycznym pomysłem na 2015 r., ale od tego czasu sprowadził rolę prezydenta do roli długopisu, jest zbyt mocno kojarzony z chłopcem na posyłki, by teraz wyborcy neutralni nie widzieli w nim twardego jądra PiS.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o kandydata na prezydenta, to myślę, że powinien nim zostać albo Tusk, bo mimo wszystko urosła już wokół niego legenda, jak to wraca i przegania Kaczyńskiego. Myślę, że znacznie przesadzona, ale jednak myślę, że miałby z Dudą duże szanse - wyborców PiS i tak nikt nie przekona, a pozostałych może. Jak nie Tusk, to chciałbym kandydata społecznego. Kogoś powszechnie szanowanego, kto do tej pory nie był uwikłany w politykę, w związku z czym nie ma na niego wielu haków, a jednocześnie dzięki temu może pogodzić i centrum i lewicę. Owsiak? Lis? No nie do końca, ale nie przychodzi mi teraz do głowy nikt inny, a właśnie wśród takich ludzi bym szukał. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Man_iac napisał:

Jeżeli chodzi o kandydata na prezydenta, to myślę, że powinien nim zostać albo Tusk, bo mimo wszystko urosła już wokół niego legenda, jak to wraca i przegania Kaczyńskiego. Myślę, że znacznie przesadzona, ale jednak myślę, że miałby z Dudą duże szanse - wyborców PiS i tak nikt nie przekona, a pozostałych może. Jak nie Tusk, to chciałbym kandydata społecznego. Kogoś powszechnie szanowanego, kto do tej pory nie był uwikłany w politykę, w związku z czym nie ma na niego wielu haków, a jednocześnie dzięki temu może pogodzić i centrum i lewicę. Owsiak? Lis? No nie do końca, ale nie przychodzi mi teraz do głowy nikt inny, a właśnie wśród takich ludzi bym szukał. 

Owsiak i Lis powszechnie szanowani? :D

 

chyba, ze chodzi o jakiegos innego Lisa :P

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Ano powszechnie, tylko nie przez wyborców PiS, ale oni nikogo, kto ma jakikolwiek rozum nie szanują, więc tu i tak nic nie ustrzelisz. 

 

Ale po przemyśleniu przyszła mi do głowy też osoba pani Agnieszki Holland. Z tego, co pamiętam brała udział w demonstracjach przeciwko PiS-owi, więc jest na pewno po tej stronie. Nie ma na nią politycznych haków, a też jest osobą powszechnie szanowaną. Pytanie tylko, czy by chciała. 

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, me_who napisał:

Tusk ma zbyt liczny negatywny elektorat, cała narracja polityki PiS jest zbudowana wokół nienawiści do niego i jego prawdziwych i urojonych przewin.

Tylko ten negatywny elektorat to i tak wyborcy PiSu, których i tak niczym nie przekonasz. Nie ma osoby, która przekona wszystkich. Tych zaślepionych Kaczyńskim i tak trzeba po prostu odpuścić. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Man_iac napisał:

Tylko ten negatywny elektorat to i tak wyborcy PiSu, których i tak niczym nie przekonasz. Nie ma osoby, która przekona wszystkich. Tych zaślepionych Kaczyńskim i tak trzeba po prostu odpuścić. 

W Tuska od kilkunastu lat rzucają gównem z byle powodu, jak w tym powiedzeniu o kłamstwie powtarzanym tysiąc razy. Dlatego nawet spora część neutralnego elektoratu będzie go widzieć jako diabła. Nie twierdzę, że Tusk jest święty, jest mu daleko do tego, ponadto nie ma takich polityków. Ale w jego przypadku czarna legenda jaką wokół niego stworzono jest imo przesadzona, a przez to, że przez lata 24/7 były powtarzane o nim różnego rodzaju bzdury, to one tak się zakorzeniły w głowach wyborców, że byłby poważny kłopot z wybraniem go. Nawet (a może i dlatego) w starciu z kimś tak budyniowatym i bezpłciowym jak Duda miałby kłopot z wygraniem.

Zresztą Kaczyński ma ten sam kłopot.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, me_who napisał:

Tusk ma zbyt liczny negatywny elektorat, cała narracja polityki PiS jest zbudowana wokół nienawiści do niego i jego prawdziwych i urojonych przewin.

Nie możesz kierować się tym, jak rozumuje ta czerń. Gdyby ktoś ze środowiska KE/SLD wpadł na pomysł " @me_who prezydentem 2020" to gwarantuję Ci, że na dwa miesiące przed wyborami Sumliński wypuściłby książkę "Niebezpieczne związki @me_who", w której całe rozdziały przekopiowane od Chandlera i Lackberg opisywałyby, jak sprzedawałeś uran Czeczenom, na półtora miesiąca przed wyborami ujrzałbyś swoje nazwisko w książce "Resortowe dzieci", gdzie Kania czy inny Cenckiewicz opisywaliby, że Twój ojciec jako funkcjonariusz PZPR sprzedawał uran Czeczenom, a na dwa tygodnie przed wyborami Pereira i reszta swołoczy TVP puszczaliby nagrania Twojego syna negocjującego z Czeczenami ceny uranu.

I to nic, jeśli Twój ojciec nie był w PZPR, jeśli nie znasz żadnego Czeczena i nie masz syna. To im w niczym nie przeszkodzi wykreować taki Twój wizerunek i sprzedać go tej czerni.

W wyborach chodzi o to, by dotrzeć do innych, bo ta czerń jest już dla rozumu i Polski przegrana. Wybory parlamentarne pokazały, że ludzi dobrej woli jest więcej i to do nich trzeba dotrzeć z kandydatem. IMO Tusk byłby dobrym kandydatem. I tak, wiem, że Razem się na niego obrazi (ale się obrażą na każdego spoza swojego grona, nawet na Owsiaka), SLD będzie chciało Czarzastego albo innego Millera, a PSL będzie forsował Kosianiaka. Właśnie o to chodzi w kandydaturze Tuska (a nie widzę tego u innych polityków), że on ma szansę ich przekonać, bo ma charyzmę, której pozbawieni są pozostali wcześniej tutaj wymienieni kandydaci.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...