Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to chyba nie o nią chodzi :-k . Albo i o nią, ale to chyba nie jest posłanka?

 

@Gacek - rozumiem. Zastanawiałem się, jak to rozwiążą na konsoli. Rzeczywiście klasyczne sterowanie z pomocą pada byłoby przyczynkiem do popełnienia samobójstwa przed ekranem telewizora. Z drugiej strony jednak poszli na dość duże ustępstwo, no ale musieli coś wybrać :-k. Ja jednak zostanę przy wersjach pecetowych :) 

Odnośnik do komentarza

Ja miałem wczoraj powrót do FM. Przerwa może niezbyt długa bo jakieś 1,5 tygodnia, ale dawno nie miałem zajawki takiej, że nie mogę się doczekać jak wieczorem znowu odpalę grę. Moje Wrexham słabo rozpoczęło sezon jako beniaminek w League One. Nie funkcjonowała w ogóle ofensywa. Wczoraj prawie o 1 w nocy zakończyłem okienko transferowe. Trzech nowych zawodników wpadło, teraz czekam i nie mogę się doczekać żeby zagrać nimi już w jakichś meczach. Przyszedł m.in. na wypożyczenie czarny Polak Alex Jakubiak z Watfordu. Nie wiedziałem, że mamy takiego rodaka w Anglii. 

 

Minus jest taki, że mi się najbardziej wpływowy gracz zaczął  burzyć na transfery, stary obrońca, w którego inwestowałem wysyłając na kursy trenerskie. Myślałem, że jak się przed sezonem zgodził na zaplecze zespołu to będzie dupa cicho. A tu bunt. Chyba wysupłam 24k euro i rozwiążę kontrakt za porozumieniem stron, bo mi jeszcze zbuntuje resztę drużyny. Chociaż jest ryzyko, że się zaczną burzyć, bo go wyjebałem. Też rozkiminiam w robocie co  z nim zrobić :D

 

I jeszcze takie spostrzeżenie, że te nowsze FM-y, przez zmieniony system scoutingu są ciężkie do grania w niższych ligach, ciężko znaleźć kogoś sensownego przy widełkach atrybutów np. 5-15 (choć raczej wiadomo, że będzie bliżej 5 niż 15). A i samo scoutowanie dłuzej jakoś trwa.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Zaczepił mnie dziś sąsiad i mówi, że słyszał, że zamierzamy się wyprowadzić i szkoda, bo fajni, spokojni jesteśmy, a nie wiadomo kto przyjdzie. No i gadał o remoncie wymiany rur w kiblu, bo miasto remontuje jedno z mieszkań gminnych, które jest "pod 1" i od razu wymienią w pionie, odkąd tam mieszkamy to mieszkanie było puste. Opowiedział historię, że kiedyś dostała je babka z Poznania i wynajmowała... rodzinie z Nowego Sącza, oni przestali jej płacić i zaczęli niszczyć mieszkanie, ona to zgłosiła, ale nikt jej nie pomógł, bo gminnego mieszkania nie można wynajmować komuś... Faktycznie mieszkanie było ruderą przez x lat, szyby powybijane itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, schizzm napisał:

Bardzo ładna cena, jak ktoś jeszcze nie ma (i chce szybciej osiwieć ;))

Kuurrrrrr, ostatnio wydałem na gry na PS kilka stów, i tak nie mam czasu w nie grać, a z Darkest Dungeon powiedziałem sobie, że jak zejdą kosztowo poniżej 50 to kupię celem zakurzenia na półce.

I proszę. Szkoda nie brać...

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...