Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, schizzm napisał:

hahaha... ;( 

W piątek strajk generalny w ramach protestu wobec wyroków skazujących separatystów.

Szkoły zamknięte, transport publiczny 50% w godzinach szczytu, 25% w ciągu dnia. Szpitale i przychodnie 25% normalnego obłożenia.

Zgadnijcie kto ma na piątek wpisana wizytę kontrolną nogi? :roll: ;(

 

 

pechowiec-brian-mem-mini.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, schizzm napisał:

hahaha... ;( 

W piątek strajk generalny w ramach protestu wobec wyroków skazujących separatystów.

Szkoły zamknięte, transport publiczny 50% w godzinach szczytu, 25% w ciągu dnia. Szpitale i przychodnie 25% normalnego obłożenia.

Zgadnijcie kto ma na piątek wpisana wizytę kontrolną nogi? :roll: ;(

kurwa, czy ja dolce do tego Madrytu? czy to tak naprawde kwestia TYLKO i wylacznie Barcelony? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pulek napisał:

kurwa, czy ja dolce do tego Madrytu? czy to tak naprawde kwestia TYLKO i wylacznie Barcelony? 

Tylko Barcelona (w zasadzie Katalonia), bez obaw :). Dobrze, że ostatecznie nie wracasz przez Barcelonę, bo tutaj przez najbliższe tygodnie będzie gorąco :). @Brudinho - dałbym serduszko, ale przekroczyłem limit (nie, na razie nie wpłacam :P)

 

 

 

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, jmk napisał:

 

Właśnie uświadomiłeś mi, że nie wiem na kogo w ogóle kiedykolwiek głosowali moi rodzice :-k

 

 

A Szczecina nie zahaczasz? ;)

W Świnoujściu jak zmarzniecie ;) to polecam El Papa - Cafe Hemingway, fajna kawiarenka z książkami do poczytania, ale mają pyszne herbaty, piłem imbiriadę bodajże.

 

Na pewno nie zmarzniemy, jadę na szkolenie, więc pewnie o Szczecin na pewno zahaczymy

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...