Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gabe napisał:

Ej, a wiecie, że to pierwszy mandat poselski Czarzastego? Bo dla mnie to taka trochę szokująca informacja :lol: 

 

Może to wskazówka dla PO, żeby pogrzebać już wszystkich dotychczasowych kierowników i pogrzebać trochę głębiej w strukturach? 

Też mnie to zdziwiło :)

Godzinę temu, demrenfaris napisał:

Mam pytanie: Kiedy Razem wygrało PiS-owi wybory? Zakładając się w maju 2015 czy też na jesieni, nie przystępując do koalicji zmontowanej i prowadzonej przez zwolennika podatku liniowego i architekta sromotnej klęski lewicy w wyborach prezydenckich*?

 

Przenoszenie odpowiedzialności za samodzielne rządy PiS na partię, która zdobyła 550 tysięcy głosów to gruby absurd. Jeśli coś, to możesz ich oskarżyć o osłabienie lewicy (jak dowodziłem: raczej mało trafnie, bo brak SLD w Sejmie to wina Millera).

 

Prawdziwie odpowiedzialnym za zwycięstwo PiS w wyborach (ergo: za zdobycie przez nich większości w sejmie) jest Komorowski i jego sztab: to podczas kampanii prezydenckiej fala się odwróciła, a PO zaczęło pikować.

 

Ale rozumiem, że łatwiej się znęcać nad jakąś minipartyjką spoza Twojej piaskownicy i winą obarczyć grupę "baristów i kelnerów", którzy piją "krafty i dobrą wódkę w coctail barach" (ciekawe swoją drogą).

 

*- Przypomnij mi, kogo wystawił SLD w wyborach na prezydenta w roku 2015? No? A teraz zastosujmy Twoją metodę badawczą...

To ciekawe z tym kraftem, bo to mem skopiowany z zagranicy i niemający sensu. W Polsce środowisko kraftowe jest raczej mocno libertariańskie lub prawicowe, z pojedynczymi wyjątkami.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Vami napisał:

To ciekawe z tym kraftem, bo to mem skopiowany z zagranicy i niemający sensu.

Jak reszta jego wypowiedzi, akurat to o krafcie jako symbolu wszystkich sympatyków Razem to głupia ekstrapolacja mojego stwierdzenia, że śląskie Razem tak się bawi, w Katowicach przesiadując kiedyś głównie w Kontynuacji. I tak, tak się bawi, dlatego nie mam do nich za dużo szacunku, bo w gruncie rzeczy niczym się od kawiorowej lewicy nie różnią, choć nie przeszkadza im to krytykować.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

@me_who

 

No luksja, ale czy ośmioodcinkowy serial o bombowcach będzie miał wystarczająco materiału? Generalnie misje bombowe wiele się od siebie nie różniły, więc ciekawe na czym się skupią? Na kosmicznych kosztach bombardowań? Na potwornym stresie jaki temu towarzyszył? Na stratach niewspółmiernych do zysków? Chyba, że będzie pierwszy raz pokazana też druga strona, choć tytuł serialu nie wskazuje na to. Ale jeśli ma to być jakość BoB/Pacific to two thumbs up ? ?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A to o tym nowym BoB/Pacific o bombowcach nie mówi się już od jakiś 4-5 lat? 

 

Swoją drogą jakiś czas tamu oglądnąłem w końcu "Rzym". Luksja.  (nie wiem czemu, mi ten serial zupełnie zaginął, ale wiem, że kiedyś był cenzurowany w Tv czy coś to sobie odpuszczałem... no bo jak tak Rzym bez cycków i krwi? ;) ).

Odnośnik do komentarza
Teraz, schizzm napisał:

Hm... znalazlem weekendowy bilet (czwartek -> niedziela) z BCN do Porto za 10 euro w obie strony, w grudniu. Kusi odwiedzić ponownie i znowu wszamać portugalską kuchnię :wub: 

 

 

Jak zawsze przy okazji Porto <3

https://www.google.com/search?rlz=1C1GCEU_plPL820PL820&sxsrf=ACYBGNQNbmhEPLC7QNBNcPuS63sZ4EPYwg:1571137011153&q=porto+sandwich+francesinha&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwjFycW7jZ7lAhUS6KYKHWABDnUQsAR6BAgGEAE&biw=1680&bih=858

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...