Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jmk napisał:

 

A co tu obraża? Chodzi o to, że te same osoby, które kiedyś były komunistami dziś idą ramie w ramię z osobami walczącymi o prawa osób LGBT.  A chyba nie muszę pisać, jak w PRL komuniści traktowali osoby homoseksualne.

 

Chyba, że nie wiecie:

 

https://www.newsweek.pl/polska/akcja-hiacynt-sytuacja-gejow-w-prl-rocznica-akcji-hiacynt/30rky95

A zauważyłeś na zamieszczonej przez Ciebie ilustracji napis "Ewolucja"? :)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

A co tu obraża? Chodzi o to, że te same osoby, które kiedyś były komunistami dziś idą ramie w ramię z osobami walczącymi o prawa osób LGBT.  A chyba nie muszę pisać, jak w PRL komuniści traktowali osoby homoseksualne.

 

Chłop (z czerwonym nosem) przebrany za babę to osoba walcząca o prawa LGBT?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

 

Chłop (z czerwonym nosem) przebrany za babę to osoba walcząca o prawa LGBT?

 

No widzisz, tacy są w szeregach dzisiejszej koalicji lewicowej (SLD). Naprawdę nie wiem jak można tu można doszukać się obrazy, a nie prześmiewczego charakteru zmiany poglądów komunisty przez socjaldemokrację  po nowoczesną lewicę. Przecież to symbolika, nie ma wśród dzisiejszej lewicy mężczyzn przebranych za kobietę? I nie walczą o prawa dla LGBT? Nie ma w koalicji lewicy (te wybory) osób z przeszłością w PZPR?  A czerwony nos miał od początku;)

 

 

Idąc Waszym tokiem to kuc też jest obraźliwe, bo raz, że zwierze, a dwa, że małe ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, schizzm napisał:

Nie z tego wziął się kuc... :roll:

 

(a jeśli iść Twoim tokiem rozumowania - jak powiesz do żony "kotku" to ją obrażasz, bo nie dość, że zwierze, to małe?)

 

Dla osoby postronnej to chyba nie ważne skąd się wzięło, nie?
Ja się nie obrażam, ja wytknąłem tylko ten tok rozumowania.

 

 

Jeśli ktoś się poczuł tym urażony to przepraszam, nie byłem świadom i nie spodziewałem się, że może to kogoś obrazić (patrz wyżej).

 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, krzysfiol napisał:

Poza tym, jakbym był Korwinem, to bym zaszerował tego mema @schizzm, bo przecież on jest bardzo pogodny w sumie :D 

 

Nigdzie nie napisałem, że nie jest. I, że jest obraźliwy to Wy tak zareagowaliście na mój obrazek, który miał pokazać także zmianę pokoleniową po lewej stronie.

Odnośnik do komentarza

Ideolodzy marksistowscy (zwykle profesorowie wydziałów humanistycznych i społecznych) trują mózgi masom i wykorzystują pewne zgrane karty i emocje - jak np. poczucie krzywdy - czy promują filozofię równizmu według której to, że ktoś ma więcej, jest "niesprawiedliwe". I w ten sposób ideolodzy ci na początku wykorzystywali robotników (aż sami robotnicy ich pogonili - Solidarność), a następnie, w wyniku rewolucji obyczajowej zaczęli wykorzystywać inne grupy z poczuciem niesprawiedliwości - mniejszości płciowe, narodowe, etniczne i seksualne. Żeby nie było, że tak robi tylko szeroko pojęta "lewica", dokładnie na tych samych emocjach grają ideolodzy narodowi od "wiecznie pokrzywdzonej Polski", "wstawania z kolan", "wyrównywania rachunków za II WŚ", itd. Dlatego - w rozumieniu ideologicznym - PiS to komuna.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...