Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

siema ziomki

 

mam mocne postanowienie, żeby ostro przychodzić do pracy na 8 i wychodzić z niej o 16 (firma teoretycznie pracuje 9-17, no ale udało się dogadać na zmianę godzin dla mojego działu). no i niby wszystko spoko, już to nawet kiedyś działało (w sensie przychodzenie na 8), ale z tym wychodzeniem o 16 to bywało różnie: raz wyszedłem o 16:30, raz o 17:30 :roll: 

 

no nic, dzień dobry się z Państwem!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Gabe napisał:

Czemu logo KO jest w prostokącie, a PiS nie? :> 

To jest granda ze strony KO, nie wiem co za debil to zrobił. Wczoraj mojego dziadka w komisji poprawiałem w ostatniej chwili - ma 89 lat i pomimo dobrej kondycji ma słaby wzrok, sądził, że ta kratka z prawej to jest logo.

To pewnie żaden gamechanger, ale w wyborach, gdzie każdy głos się liczy, nie byłbym zaskoczony zmieleniem w ten sposób kilkudziesięciu tysięcy głosów.

 

A Jachira, tak jak Konfederacja, powinna podziękować debilom z TVP i tym "waniliowym" i niby bezstronnym, których Jachira brzydzi o wiele bardziej niż Król, Pereira, smok05, Matka Kurka, Matecki i reszta. Gdyby nie ich żenujące oburzenie na teksty Jachiry to zdobyła by tyle głosów, na ile  zasługuje swoim dowcipem - niewiele i za mało.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Vami napisał:

Eh mój kandydat dostał 811 głosów. Z tego, co wiem, przynajmniej kilka osób zagłosowało na Zydorczaka dzięki mnie. Ludzie jednak nie chcą, aby prawo ustalali przedsiębiorcy. Komuna zrobiła swoje w mentalności.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

A co Twoj kandydat zrobil, zeby wyborcy na niego glosowali?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Żeby nie było, że tylko KO notuje fuckupy - piękna jest historia okręgu senatorskiego w Słupsku, gdzie wystartowali obok siebie dotychczasowy kandydat PiS (Bonkowski) i jego następca PiS w tym okręgu, Drelich. Ich kontrkandydatem ze strony KO był Lamczyk, dla mnie anonimowy.

Bonkowski wystartował wbrew partii-matce, która się od niego odcięła. Zebrał 17k głosów. Kandydatowi PiS zabrakło 6k, by wygrać - w konsekwencji mandat zgarnęła KO xD

Nie byłbym zaskoczony, gdyby od tego jednego mandatu zależał rozkład głosów w senacie, przecież wieczorem mówiło się o podziale 52 do 48 :keke: 

  • Lubię! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, kaderr napisał:

 

Zakładam, że wszyscy jednak chcemy żeby sobie dobrze poradzili, nie? 

Oczywiście w idealnym świecie wyborcy odsunęli by PiS od władzy za ich koszmarne poszanowanie prawa, kosmiczny nepotyzm i ciągłe afery, bo to by było ważniejsze niż "poradzenie sobie". Ale tak nie jest. Trzeba sobie odpowiedzieć czy dla przyszłości Polski ważniejsze jest "poradzenie" sobie PiS w czasach gorszej koniunktury i dalszy demontaż państwa czy ich potknięcie, klęska w wyborach i wysłanie na śmietnik historii.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Reaper napisał:

A co Twoj kandydat zrobil, zeby wyborcy na niego glosowali?

Organizowal demonstracje przedsiebiorcow w Poznaniu, lobbuje na rzecz powolania Samorzadu Gospodarczego, od lat wspiera przedsiebiorczosc, zasiada w Izbie Rzemieslniczej, nie kradnie i chce, aby nie kradli inni.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, me_who napisał:

Oczywiście w idealnym świecie wyborcy odsunęli by PiS od władzy za ich koszmarne poszanowanie prawa, kosmiczny nepotyzm i ciągłe afery, bo to by było ważniejsze niż "poradzenie sobie". Ale tak nie jest. Trzeba sobie odpowiedzieć czy dla przyszłości Polski ważniejsze jest "poradzenie" sobie PiS w czasach gorszej koniunktury i dalszy demontaż państwa czy ich potknięcie, klęska w wyborach i wysłanie na śmietnik historii.

 

W Szczecińskim okręgu wygrywa PO, wypierdalamy do Niemiec ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem kto wymyślił tę historię o 52-55 mandatach do senatu dla demokratów, ale to się nijak nie dodaje. Mnie wychodzi 52-55 mandatów dla PiS. Nawet zakładając, że przegrają w jakiś dwóch okręgach, w których jest mocno na styku (w Koninie AFAIR przewaga kandydata PiS przy >80% policzonych głosów to chyba 80 głosów xD ) i we wszystkich okręgach, w których nie ma jeszcze żadnych wyników (a tu też afair chodzi o np. Kraków, gdzie będą mieć poparcie) to wychodzi im o włos ponad 50 mandatów w senacie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...