Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Ingenting napisał:

Aż wpłaciłem emigrantowi na forum, żebym wiedział, kto komu daje minusa. xD

no i pyk

 

9 minut temu, jmk napisał:

 

Haha no bo Twoje poglądy są jedyne słuszne. To ja poczekam aż pożyjesz w tej Polsce i znowu zobaczysz jak będzie na tej socjalistycznej gospodarce, na którą głosowałeś. Ciekawe czy znowu nie wyjedziesz.

No tak, bo wyjechalem 30 lat temu :roll: 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzysfiol napisał:

Najgorsze jest to, że wodzowski system polskich partii jest taki, że teraz w KO nie ma za bardzo kto przejąć dowództwa, i to się dzieje od odejścia Tuska właściwie, bo Schetyna okazał się kompletnie bezjajeczny. Chyba jedyną partią, która bez większych wahań przeżywa zmiany przewodniczących, jest PSL :D 

No tak - chujowo, ale stabilnie ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, krzysfiol napisał:

Najgorsze jest to, że wodzowski system polskich partii jest taki, że teraz w KO nie ma za bardzo kto przejąć dowództwa, i to się dzieje od odejścia Tuska właściwie, bo Schetyna okazał się kompletnie bezjajeczny. Chyba jedyną partią, która bez większych wahań przeżywa zmiany przewodniczących, jest PSL :D 

 

Schetyna to człowiek, którego PiS cały czas potrzebuje. Taki wujcio pierdoła, którego nikt nie traktuje poważnie. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, krzysfiol napisał:

Gdzieś pewnie jeszcze w domu znalazłbym listy, które pisał mój świętej pamięci dziadek do swoich dzieci przed każdymi wyborami: "Przypominam Wam, że obowiązkiem każdego chłopa i chłopskiego syna jest głosowanie na PSL" :D

 

Boże, zrobić fotkę tego kawałka listu... <3

Odnośnik do komentarza

Mój bąbelek na Instagramie już jest pełen pisania o śmierci demokracji. Ludzie nie zauważają IMO jednego: jest realna szansa, że mimo wydawałoby się nietykalnej pozycji przed wyborami istnieje prawdopodobny scenariusz, w którym PiS nie zależy od siebie, tylko właśnie od Konfederacji — a biorąc pod uwagę ich brak zdolności koalicyjnej, który mocno jest wpisany w specyfikę tej partii już od 2006 roku, jest to o wiele bardziej chwiejny wynik, niż osobiście się spodziewałem ;) Nie dziwię się, że Kaczyński powiedział, że „zaslugiwali” (liczyli) na więcej 

 

Tak samo widzę opinie, że Lewica największym przegranym, jak blok polityczny, którego przez 4 lata nie było w ogóle w sejmie, może być przegranym… Czasem serio zastanawiam się, skąd niektorzy biorą swoje oczekiwania. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, verlee napisał:

Mój bąbelek na Instagramie już jest pełen pisania o śmierci demokracji. Ludzie nie zauważają IMO jednego: jest realna szansa, że mimo wydawałoby się nietykalnej pozycji przed wyborami istnieje realny scenariusz, w którym PiS nie zależy od siebie, tylko właśnie od Konfederacji — a biorąc pod uwagę ich brak zdolności koalicyjnej, który mocno jest wpisany w specyfikę tej partii już od 2006 roku, jest to o wiele bardziej chwiejny wynik, niż osobiście się spodziewałem ;) Nie dziwię się, że Kaczyński powiedział, że „zaslugiwali” na więcej 

Przecież PiS przekupi tych ideowych konfederatów w trzy sekundy i pewnie za pięć groszy biorąc pod uwagę ich pęd do koryta. Ryzyko utraty władzy by było gdyby PiS miał szansę stracić większość bez Konfederacji w sejmie, a to scenariusz nierealny imo.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Just now, Gacek said:

Przecież PiS przekupi tych ideowych konfederatów w trzy sekundy i pewnie za pięć groszy biorąc pod uwagę ich pęd do koryta. Ryzyko utraty władzy by było gdyby PiS miał szansę stracić większość bez Konfederacji w sejmie, a to scenariusz nierealny imo.

 

Przekupi ich pewnie w dwie sekundy, ale nie o tym pisałem. Nigdzie również nie wspomniałem o ryzyku utraty władzy 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...