Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Feanor napisał:

19.36: niezwykły tydzień dla Polski, wizy do USA, Wojciechowski unijnym komisarzem i Tokarczuk ?

 

Ja znałem na wszystkie prócz tych drzwi... ale właśnie strach przed wstydem, że polegnę na historii skutecznie mnie zniechęca od startu :D

19.39 - plan modernizacji armii, 500 miliardów na sprzęt „jak żaden dotychczasowy rząd polski”

No właśnie ja, niby filolog polski, nie znałem tylko tego z Iliadą :kekeke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, schizzm napisał:

No właśnie ja, niby filolog polski, nie znałem tylko tego z Iliadą :kekeke: 

 

No bo filolog POLSKI :lol:

 

na mnie jednak dramat Hektora, któremu kibicowałem najbardziejnajbardziej i ten straszliwy smutek Priama wywarł takie wrażenie, że nie mogłem tego nie znać :)

...bo to o Hektora chodziło, prawda? (Teraz trochę zgłupiałem, bo tam jeszcze Patroklosa chowano :lol: )

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

Ostatni wers mówi "Ten był obchód pogrzebny po wielkim Hektorze.", więc raczej tak ;) 

 

Ja zupełnie nic nie pamiętam z Iliady, a było to mielone wielokrotnie i przecież wracało co jakiś czas w różnych motywach.

Gniew Achilla opiewaj, o bogini (czy jakoś tak ;) ). 

 

Nie wiem, zgłoski z Pana Radeusza nudziły mnie strasznie, a Iliada wciągnęła (ale sequel juz nie)

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Feanor napisał:

„Dzięki temu oczyścimy magazyny z postsowieckiego sprzętu”...

pewnie dlatego zaczynamy modernizować właśnie nasze Twarde :D

O dziwo o 19.41 wreszcie coś nie o sukcesach PiS: walki w Kurdystanie

A nie, to o polskich służbach które uratowały Polaka w Syrii.

19.43 Politico pisze o tym, że na Zachodzie jest antypolska obsesja. 

 

Chyba mam dość :)

 

Najlepsze/najgorsze jest, że ludzie autentycznie w to wierzą. I chyba jeszcze ważniejsze...są ludzie, którzy chcą to uprawiać.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Misiek napisał:

Mi się podobają książki Piekary (zwłaszcza cykl inkwizytorski) i trochę mi tego wstyd jak potem czytam co wypisuje, lajkuje albo podaje dalej na twitterze ? 

Ja na przykład bardzo lubię Grzędowicza i jego cykl Pana Lodowego Ogrodu, a mam mocne wrażenie, że jest równie pieprznięty co Piekara - tylko mądrzejszy od niego, bo nie okazuje tak tego światu.

Nie zmienia to faktu, że nie uważam prozy Grzędowicza czy któregokolwiek z polskich pisarzy fantasy za godną Nobla, a takie wrażenie tworzy polska prawica narzekając, że tylko przez lewicowe poglądy nobla dostała Tokarczuk czy Szymborska, a nie Ziemkiewicz czy - TFU! - Rymkiewicz.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schizzm napisał:

Kurwa straciłem całą drużynę w Darkest Dungeon (w tym 2 postacie które lubiłem). 

- No idź na ten loszek, to tylko poziom 1!

- Idź, idź nawet nie jest specjalnie długi

 

I tak szalony dziad w dybach załatwił fajną drużynę ;( 

Ulubiona drużyna, lvl 5 i 6, kosze generalnie wszystko, inwazja jakiś Złodziei - damy im popalić. Pierwszy miniboss i żegnamy naszą drużynę :( 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, krzysfiol napisał:

Akurat Rymkiewicz to jeden z nielicznych wybitnych pisarzy po prawej stronie, co by nie mówić o jego poglądach. 

Właśnie nie mogę się zgodzić. Nie do końca rozumiem renomę, to najdelikatniejszy mój komentarz (to w końcu autor takich arcydzieł jak "Krew" czy "list do Jarosława Kaczyńskiego") do jego osoby, bo mocniejszy - ze strony mojego dziadka, jego byłego przełożonego w IBL - już niestety nie padnie. Ale nasłuchałem się w przeszłości niejednej kpiny z tego, jak skarlała jest polska prawica, że kogoś takiego czyni swym współczesnym Mickiewiczem.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...