Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Reaper said:

Z takich osób to jeszcze warto śledzić Bartka Pucka, Michała Kreczmara czy Piotra Koniecznego. Dodatkowo Dawid Ciemęga odwala świetną robotę w kontekście walki z anty-szczepionkowcami + prowadzi świetny profil opowiadający o ochronie zwierząt Ptaszek i Wieloryb.

 

O, jeszcze Łukasz Młodyszewski.

 

Nasi polscy z dziedziny tech to niestety często zwykle przedruki z USA. Szczerze mówiąc z tych co regularnie produkują kontent, to tylko u Bartka Pucka widziałem oryginalne myśli, których nie dało się sprowadzić do tweeta czy artykułu, który wyszedł tydzień wcześniej gdzie indziej po angielsku :D 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, verlee napisał:

 

Nasi polscy z dziedziny tech to niestety często zwykle przedruki z USA. Szczerze mówiąc z tych co regularnie produkują kontent, to tylko u Bartka Pucka widziałem oryginalne myśli, których nie dało się sprowadzić do tweeta czy artykułu, który wyszedł tydzień wcześniej gdzie indziej po angielsku :D 

 

Byś nie znał angielskiego jak ja to wszystko byłoby dla Ciebie nowe. Masz za swoje ;) 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, verlee napisał:

 

Nasi polscy z dziedziny tech to niestety często zwykle przedruki z USA. Szczerze mówiąc z tych co regularnie produkują kontent, to tylko u Bartka Pucka widziałem oryginalne myśli, których nie dało się sprowadzić do tweeta czy artykułu, który wyszedł tydzień wcześniej gdzie indziej po angielsku :D 

Ale ja ich szanuję, że wklejają linki do ciekawych artykułów, nie z powodu jakichś przemyśleń ;) Brański w ogóle zazwyczaj wkleja sam link, bez komentarza (choć nie unika dyskusji w komentarzach), a Kurasiński raczej nie produkuje contentu poza wywiadami, a sam daje tylko na początku newslettera jakieś swoje przemyślenia na jeden wybrany temat i raczej nie posądzałbym go o kopiowanie kogoś, ale o specjalną oryginalność poglądów też nie.

A, akurat Piotra Koniecznego bym mega propsował za opinie i to co pisze o bezpieczeństwie w sieci, zdecydowanie największy ekspert (a na pewno najbardziej medialny) od tego w Polsce.

Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, Reaper said:

Ale ja ich szanuję, że wklejają linki do ciekawych artykułów, nie z powodu jakichś przemyśleń ;) Brański w ogóle zazwyczaj wkleja sam link, bez komentarza (choć nie unika dyskusji w komentarzach), a Kurasiński raczej nie produkuje contentu poza wywiadami, a sam daje tylko na początku newslettera jakieś swoje przemyślenia na jeden wybrany temat i raczej nie posądzałbym go o kopiowanie kogoś, ale o specjalną oryginalność poglądów też nie.

A, akurat Piotra Koniecznego bym mega propsował za opinie i to co pisze o bezpieczeństwie w sieci, zdecydowanie największy ekspert (a na pewno najbardziej medialny) od tego w Polsce.

OK, jakby co to nie komentowałem preferencji — bo jak już napisałem powyżej aspekty funkcjonalne (czyli jaką funkcję dla kogo ich content może spełniać) rozumiem — po prostu wrzuciłem takie swoje przemyślenie przy okazji na temat branżuni, bo zauważyłem do tego okazję ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...