Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Jesień już w pełni, a nawet nie zauważymy jak przyjdzie zima.
Pamiętajmy, że na Kilińskiego pod mopsem (obok urzędu pracy) jest wieszak dla bezdomnych. Wszystko co ciepłe jest tam teraz bardzo potrzebne!

 

Łódź pomyślała o bezdomnych. Mają się gdzie powiesić przed zimą :hahaha:

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam dylemat, bo zagłosowałbym na kolegę wicewojewodę, to jest człowiek, któremu serio się chce i gdziekolwiek nie był (czy to samorząd studencki, czy urząd miasta Opola, czy nawet teraz jako wicewojewoda) zostawiał po sobie pozytywny ślad i wykonaną fajną robotę. Wszystko pięknie, ale startuje z list Pisu :/ 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Man_iac napisał:

Minus głosowania na nikogo (np. nieważny głos) jest taki, że w ostatecznym rozrachunku zyskuje na tym PiS...

 

Z drugiej strony pokazujesz jakie masz alternatywy, żadne. A głosy są zliczane i podawane do wiadomości publicznej, więc jest to jakiegoś rodzaju stanowisko. Sam poważnie rozważałem bo byłoby najbliższe mojemu sumieniu.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Z drugiej strony pokazujesz jakie masz alternatywy, żadne. A głosy są zliczane i podawane do wiadomości publicznej, więc jest to jakiegoś rodzaju stanowisko. Sam poważnie rozważałem bo byłoby najbliższe mojemu sumieniu.

Ja bym poszedł na wybory, gdyby pokazywane były prawdziwe wyniki (czyli nie % głosujących, tylko % uprawnionych do głosowania), albo gdyby oddanie nieważnego głosu było w jakikolwiek sposób wyrazem, że nikt mi nie pasuje ("żaden z powyższych").

A w obecnej formie mój nieważny głos jest na równi z głosem kogoś, kto był za głupi żeby przeczytać i zrozumieć instrukcję, albo zbyt pijany żeby trafić w kratkę.

I oddając nieważny głos tylko legitymizuje się wybór innych. Dlatego nie idę.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Z drugiej strony pokazujesz jakie masz alternatywy, żadne. A głosy są zliczane i podawane do wiadomości publicznej, więc jest to jakiegoś rodzaju stanowisko. Sam poważnie rozważałem bo byłoby najbliższe mojemu sumieniu.

Jeżeli uważasz, że pogłębianie przewagi PiS-u jest zgodne z Twoim sumieniem, to pewnie Twojego zdania już nie zmienię. Niestety zgadzam się z Tobą, że nie widać dobrej alternatywy, ale z drugiej strony zagrożenie ze strony PiS-u uważam za na tyle poważne, że czuję się zmuszony do oddania głosu "przeciw". A więc na jedną z partii - PO, SLD, albo PSL. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Z drugiej strony pokazujesz jakie masz alternatywy, żadne. A głosy są zliczane i podawane do wiadomości publicznej, więc jest to jakiegoś rodzaju stanowisko. Sam poważnie rozważałem bo byłoby najbliższe mojemu sumieniu.

 

Nie. Pokazuje ilu jest ignorantów. Jakbyś miał kupić auto i nie było tego czego chcesz, to też byś stwierdził "A chuj nie kupię, niech się zastanowią nad tym co tworzą"? :roll: Chciałbym żeby ludzie na zakupach byli tak pierdolnięci jak przy wyborach.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ajerkoniak napisał:

Kupowanie auta nie decyduje o obliczu kraju, średnio mi pasuje to porównanie. Poza tym, że bojkot marek masowo pewnie by dał do myślenia, w końcu by spadły sprzedaże, ktoś by to sprawdził, zrobił grupy fokusowe, pomyślał co zmienić. Gdyby było 10% nieważnych oddanych głosów myślisz, że by to olano?

 

To oczywiście mocna hiperbola. Ale widzę dużo punktów wspólnych.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...