Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, lad napisał:

Ja rozumiem w pełni. Jestem takim kurewskim leniem, że nie chce mi się nawet odpalić PS4, siąść w fotelu i grać z padem w ręku. A na kanapie bym sobie pograł leżąc na luzie.

 

tez tak mam, ale jednak nowa fifa mnie zmusila do tego :keke: 

 

btw, ci co maja podjarke PESem, to wiele opinii o nowej fifie slyszalem, ze mocno podobna jest do pesa. a mnie sie gra bardzo przyjemnie, w koncu widac po co sa te statystyki graczy :keke: 

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, BartuS said:

btw, ci co maja podjarke PESem, to wiele opinii o nowej fifie slyszalem, ze mocno podobna jest do pesa. a mnie sie gra bardzo przyjemnie, w koncu widac po co sa te statystyki graczy :keke: 

 

A to nie jest tak, że co roku EA i recenzenci mówią o wolniejszym tempie gry, bardziej realistycznym podejściu do piłki, odejściu od arcade'a, ale trwa to do pierwszego patcha ;)?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, BartuS napisał:

 

tez tak mam, ale jednak nowa fifa mnie zmusila do tego :keke: 

 

btw, ci co maja podjarke PESem, to wiele opinii o nowej fifie slyszalem, ze mocno podobna jest do pesa. a mnie sie gra bardzo przyjemnie, w koncu widac po co sa te statystyki graczy :keke: 

 

Mi się bardzo podoba. Widać że ludzie probuja nadal sposoby z 19 czyli krecebie sie w kółko i sztuczki. I o ile wiesz o co chodzi w pilce noznej to idzie ich ograć. Chyba że mają mocny sklad wtedy ciężej. Mi się podoba ale z 19 bylo to samo a po patchu się zesralo bo jednak arcade zwyciężyło. Ale gra w obronie jest kurewsko ciezka 

Najbardziej bawia rzuty karne i "spojrzenie" zawodnika w rog w ktory chce strzelac xd Nie da się trafix jak ktos o tym wie...

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Brudinho napisał:

 

Mi się bardzo podoba. Widać że ludzie probuja nadal sposoby z 19 czyli krecebie sie w kółko i sztuczki. I o ile wiesz o co chodzi w pilce noznej to idzie ich ograć. Chyba że mają mocny sklad wtedy ciężej. Mi się podoba ale z 19 bylo to samo a po patchu się zesralo bo jednak arcade zwyciężyło. Ale gra w obronie jest kurewsko ciezka 

Najbardziej bawia rzuty karne i "spojrzenie" zawodnika w rog w ktory chce strzelac xd Nie da się trafix jak ktos o tym wie...

 

no ja tez tak zaczynalem z przyzwyczajenia :D obrona jest bardzo ciezka, ale idzie ogarnac :) 

a to spojrzenie bylo juz wczesniej ;) 

jaki masz sklad? :D 

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki Adrian :)

 

Eh, 35 lat i człowiek nadal głupi. Miałem iść na rockowe karaoke, już się nastawiłem, lista piosenek zrobiona, kobieta poinformowana, a tymczasem trafiła mi się dobra seria w FM, nowa taktyka działa, Bayern pokonany, od 7 kolejek bez porażki... No to chuj. Jednak wieczór z FM. Karaoke poczeka. Budowa wielkiego Hanoweru nie.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Brudinho napisał:

 

Mi się bardzo podoba. Widać że ludzie probuja nadal sposoby z 19 czyli krecebie sie w kółko i sztuczki. I o ile wiesz o co chodzi w pilce noznej to idzie ich ograć. Chyba że mają mocny sklad wtedy ciężej. Mi się podoba ale z 19 bylo to samo a po patchu się zesralo bo jednak arcade zwyciężyło. Ale gra w obronie jest kurewsko ciezka 

Najbardziej bawia rzuty karne i "spojrzenie" zawodnika w rog w ktory chce strzelac xd Nie da się trafix jak ktos o tym wie...

Laga na skrzydlo poki co dobrze sie sprawdza

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, jmk napisał:

Jutro o 14:40 rozprawa w sądzie, od wczoraj się stresuje :/ nie brałem wolnego tylko wcześniejsze wyjście z pracy, żeby się czymś zająć przed :-k Kto mi kibicuje trzymajcie kciuki jutro ;)

 

Było fikać na ustawkach? Było? Pamiętaj, braci się nie traci. Jak Ci będą proponowali koronkę, nie idź na to :P

 

 

A poważnie, to powodzenia jutro. Będzie dobrze!

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, kolek23 napisał:

Głownie o to chodzi, że podstawowy target EA pro-gajmer-online-gimbusy lubią napierdalać w arcade i dlatego po jakimś czasie zmieniają grę pod nich :P ja najbliższe dwa lata będę grał w PES 2020 i dobrze mi z tą decyzją :P 

PES ma jeden minus. Brak licenji i brak FUT 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...