Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Man_iac napisał:

Niby mam kamerkę od wielu lat dla własnego bezpieczeństwa (głównie mam na myśli wyłudzaczy odszkodowań), czasem nawet obiecuję sobie jak mnie ktoś wkurzy na drodze że to wyśle, ale jakoś ostatecznie mi się nigdy nie chciało nawet tego filmu z kamerki otworzyć a co dopiero jeszcze go edytować, żeby się nadawał do wysłania gdziekolwiek. Zresztą tak naprawdę w przypadku dużej części wykroczeń nagranie nie jest wystarczające, bo na przykład prędkości nie da się na nim ustalić. 

 

Ja mam od niedawna, tak jak napisałeś też dla własnego bezpieczeństwa. Po prostu jak zaczynają Ci wyjeżdżać na szkrzyżowaniach

z poprzecznej na czerwonym albo wymuszają pierwszeństwo na rondzie to warto mieć jednak konkretny argument do ewentualnego sporu.

Odnośnik do komentarza

Kurwa jaka patola, poszedlem do sklepu przy robocie, mam dwa takie osiedlowe. W jednym jakas patuska stoi z psem i zbiera kartony dla siebie, druga gada ze sprzedawczynia i miejsca nie ma wiecej, bo sklepik maly xD chcialem cos slodkiego, ale nie ma mentosow owocowych i kazala mi isc do drugiego 'tam maja wincyj' to i ide, a tam dwie patuski kupuje wóde, zapojke i rozkmina czy wziac browary, w koncu ze brac, bo nie bedzie drugi raz chodzic "no jak to jakie -harnasie!" a potem o kłerwa nie wiem czy mam tyle. za nimi dziadek pijaczek, nie moze juz wytrzymac, bo ma odliczone na male mocne, trzecia jest mloda patuska, ta z tych co kupowaly do niej co sie tak na nia patrzy, a ta, ze lubi no i awantura czy ona facet czy baba, ale wyszly, mloda patuska chciala piwo na kreche, ale nie dostala, za nia babka chleb, ale juz nie ma, ja place za mentosy i wlazi menel, a sprzedawczy zeby nie wchodzil, bo jebie ze musi od razu sklep wietrzyc caly xD

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gilbert napisał:

 

Ja mam od niedawna, tak jak napisałeś też dla własnego bezpieczeństwa. Po prostu jak zaczynają Ci wyjeżdżać na szkrzyżowaniach

z poprzecznej na czerwonym albo wymuszają pierwszeństwo na rondzie to warto mieć jednak konkretny argument do ewentualnego sporu.

No jak ja kupowałem, to modne się zaczęły robić wyłudzenia z rzucaniem się na maskę. Tzn. przy jakiejś minimalnej prędkości na parkingu, czy pod marketem delikwent rzuca się na maskę, potem robi show i bawi w Cristiano Ronaldo skręcając się "z bólu", a na koniec mówi, że albo wyskakujesz z paru stówek, albo policja gdzie faktycznie dość ciężko byłoby udowodnić bez kamerki, że to nie Ty go potrąciłeś. Na szczęście chyba kamerki są na takie numery już zbyt popularne, bo od dawna o takich wyłudzeniach nie słyszałem. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, jmk napisał:

 

Nie wszystko czasem jest tak czarno-białe.  Nie za szybko wyrok? Nie bronie go, ale nie wiesz co tam się stało.

Nie posądzałbym me_wha, że jakby miał info, że zabił w obronie własnej na przykład, to by takiego info nie sprzedał. Każda inna sytuacja to dla mnie usypianie bez znieczulenia. Tak, jak chciał jej ulżyć w cierpieniu to też.

A i żeby było jasne, jestem za eutanazją w określonych przypadkach (a od pewnego wieku nawet obowiązkową :kekeke: - TO JEST ŻART), ale skoro nie jest legalna to, usypianie...

Odnośnik do komentarza

A gdyby np. okazało się, że był przez nią w dzieciństwie molestowany? I sobie nie mógł z tym poradzić i końcu uległ słabości? Albo znęcała się nad nim psychicznie?

 

Morderstwo to morderstwo, ale w takich przypadkach chyba nie ma mowy o karze śmierci.

  • Zmieszany 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...