Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Reaper napisał:

To jest zawsze fascynujące jak ktoś wraca po kilku latach - jak masz ochotę to podziel się, co się działo, że Ciebie nie było i co skłoniło do powrotu :D 

 

Ja w czasie studiów odpuściłem forumek na jakiś czas, bo poniósł mnie melanż i życia rockendrollowca :keke: 

 

Ja w liceum miałem koleżankę z klasy, z którą nie wiem czy zamieniłem jakiekolwiek słowo poza "cześć" przez 3 lata. Później po chyba 4 latach po liceum spotkałem ją w netto jak sprzedawała na kasie, zauważyłem ją dopiero jak zaczęła mi kasować zakupy i wtedy ona - "Co u Ciebie?". 

 

 

23 minuty temu, Misiek napisał:

Widzew - Legia w PP :D lepiej nie mogliśmy trafić. W kolejnej rundziej Lech, potem ŁKS i będzie wszystko ;) 

 

My Mielec :D

 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, T-m said:

No rozumiem, że 10% ale to jest kurwa o połowę mniej :o

 

I jeszcze rozmawiasz z Kori Brułerem :kekeke:

 

Próbuję chłopa namówić na zmianę techniki rzutu, ale kazał mi spierdalać :(

 

NBA zawsze miała ceny dostosowane do "marketu". Z tego co wiem to na Ukrainie jest jeszcze taniej, a w Indiach to hohohoho.

 

A co najlepsze można to bardzo prosto obejść VPN'em. Musisz mieć IP danego kraju tylko w trakcie płacenia, oglądać możesz wszędzie, oprócz USA i bodajże Kanady (dokładnie sprawdzić można w FAQ).

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Reaper napisał:

To jest zawsze fascynujące jak ktoś wraca po kilku latach - jak masz ochotę to podziel się, co się działo, że Ciebie nie było i co skłoniło do powrotu :D 

 

Ja w czasie studiów odpuściłem forumek na jakiś czas, bo poniósł mnie melanż i życia rockendrollowca :keke: 

 

Co przeżyłeś to Twoje ;).

A tak poza tym to powroty są przereklamowane ;). Nie wiem nawet kto tu jak, co, z kim, za ile :D.

 

A przez te kilka lat to życie wielokrotnie mnie zaskoczyło, pokazało swoje piękne strony, ale również po wielokroć podkopało moją wiarę w ludzi.

Nadal jednak naiwnie wierzę, że jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy... trzeba tylko znaleźć tych zdolnych ;).

 

@Vami Witaj :)

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Misiek napisał:

Niestety nic mi to nie mówi jak to się ma do Waszych historycznych pojedynków więc nie wiem czy spoko, czy ot zwykły mecz i po prostu przeciwnik z niższej ligi :-k 

 

780 km w jedną stronę, o 30 km mniej niż teraz było do Rzeszowa, wincyj niż do Białegostoku teraz w niedzielę ;)

 

Część ekipy wyjazdowej (180 osób pojechało)  wyjechała we wtorek wieczór/noc, na mecz który był w środę o 14:30 i wróciła do domu w czwartek rano. Z Mielcem będzie podobnie. 

 

 

3 minuty temu, Gabe napisał:

 

I tak pewnie ze smalcem ;) 

 

Pani pytała czy ze śmietaną czy czymś tam wegańskim, ale ja takie pierogi to jedyne ze skwarkami jem :keke: 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gilbert napisał:

 

Co przeżyłeś to Twoje ;).

A tak poza tym to powroty są przereklamowane ;). Nie wiem nawet kto tu jak, co, z kim, za ile :D.

 

A przez te kilka lat to życie wielokrotnie mnie zaskoczyło, pokazało swoje piękne strony, ale również po wielokroć podkopało moją wiarę w ludzi.

Nadal jednak naiwnie wierzę, że jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy... trzeba tylko znaleźć tych zdolnych ;).

 

@Vami Witaj :)

 

 

Witam kolegę z FM ZONE :)

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, T-m said:

 

No ja się własnie powoli łamię...

 

Podobno fajne, znowu gameplay postawił kroczek w dobrą stronę. Da się trafiać stepbacki i trudne trójki dobrymi shooterami, da się penetrować i zdobywać punkty atakując odpowiednich graczy, albo mając kroczek przewagi. Takie tylko pobieżne rzeczy czytałem, bo wiem, że jakbym zaczął mocniej się interesować, to bym kupił :D 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...