Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Gabe napisał:

Kurde, nie przeszło by w piłkarskiej szatni, tacy wszyscy piłkarze wyczuleni na gejów. A tymczasem w szatni rugbystów walijskich przeszedł taki typek:

Dla równowagi jest Israel Folau, który niby nie ma nic do gejów ale uważa, ze ich miejsce jest w piekle ;) Albo, ze diabeł oślepił włodarzy Tasmanii ułatwiających zmianę płci wpisanej w akcie urodzenia.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, wwosik napisał:

Prawda jest taka, że wszyscy geje, których znam osobiście, ani nie ubierają się na różowo i nie mówią piskliwie. Co najwyżej można można powiedzieć, że są porządnie ubrani (bo nie wydają na kobiety ;)) i są ogarnięci kulturalnie - kino, teatr, książka, podróże.

Przecież przykład geja ubierającego się różowo i mówiącego piskliwie urodził się w głowach prawaków, którzy geja utożsamiają ze zniewieściałym facetem, z samym gejostwem te cechy mają tyle wspólnego co byciem heterykiem. Przez to ci wszyscy "koledzy geje" podawani jako przykłady "dobrych gejów" przez tępe konserwy to zazwyczaj normalni heterycy, którzy ubierają się właśnie różowo i mówią piskliwie.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gacek napisał:

Przecież przykład geja ubierającego się różowo i mówiącego piskliwie urodził się w głowach prawaków, którzy geja utożsamiają ze zniewieściałym facetem, z samym gejostwem te cechy mają tyle wspólnego co byciem heterykiem. Przez to ci wszyscy "koledzy geje" podawani jako przykłady "dobrych gejów" przez tępe konserwy to zazwyczaj normalni heterycy, którzy ubierają się właśnie różowo i mówią piskliwie.

Nie znam zbyt wielu gejów, ale tych dwóch których znałem dłużej są dokładnie tacy jak opisałeś. Zniewieściali i mówiący piskliwym głosem. :D

 

Jedyne co to nie ubierali się na różowo, ale to raczej domena hetero, co nie?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ingenting napisał:

Nie znam zbyt wielu gejów, ale tych dwóch których znałem dłużej są dokładnie tacy jak opisałeś. Zniewieściali i mówiący piskliwym głosem. :D

 

Jedyne co to nie ubierali się na różowo, ale to raczej domena hetero, co nie?

różowe polo to domena sebixów na piątkowe wyjście do klubu :keke:

Teraz, Hajd napisał:

a znacie jakichs poteznych gejow?

tylko Gandalfa

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, me_who napisał:

Dla równowagi jest Israel Folau, który niby nie ma nic do gejów ale uważa, ze ich miejsce jest w piekle ;) Albo, ze diabeł oślepił włodarzy Tasmanii ułatwiających zmianę płci wpisanej w akcie urodzenia.

 

No już nie ma :keke: To znaczy w rugby. Co ciekawe w union zawodowym na najwyższym poziomie nie ma chyba gejów po coming oucie, którzy nadal grają, za to w league, raczej bardziej konserwatywnym obyczajowo jeśli chodzi o grupy społeczne, są/byli

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, demrenfaris napisał:

Ja tam znam kilku gejów wyciętych z sitcomu.

I co to ma do rzeczy?

Nie napisałem, że takich gejów nie ma. Napisałem, że to nie jest cecha wyróżniająca, bo znam i takich heteryków, i takich gejów.

Prędzej bym powiedział, że spośród znanych mi gejów ci bardzo mocno zdeklarowani są właśnie tacy (co utrwala stereotyp), ale to niewielka część znanych mi gejów. Ci, którzy z orientacji nie robią fundamentu własnej osobowości albo trzymający sprawy prywatne w ukryciu są nie do odróżnienia po zachowaniu i ubiorze od heteryka.

Edytowane przez Gacek
O jezu, jakim świństwem pojechałem, musiałem zedytować
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, kuab napisał:

A nawet jesli by sie ubierali na rozowo i mowili piskliwie, to co z tego? Po co tak roznicowac?

Ależ mogą. Wszyscy mogą nosić różowa koszulkę z żółtymi detalami. A ja mam prawo mówić że ta estetyka mi się nie podoba. Ubiór w przeciwieństwie do orientacji seksualnej jest kwestia własnego wyboru, nie urodzenia. Więc nie widzę problemu z krytyką.

Odnośnik do komentarza

U mnie w pracy jestem pewien co do ok. 10 gejów, tyle samo pewnie lesbijek i  wiem o 3 trans w biurze. I to mówię tylko o oddziale edynburskim, czyli jakieś 300 osób. Czyli pewnie ok. 10% osób w biurze to zadeklarowani LGBTQ+. Ale to oczywiście wymysły i dewianci :roll: 

 

Ale faktycznie wielu gejów można od razu poznać po głosie czy zachowaniu. Ale też nie wszystkich, w GoldenLine miałem dyrektora geja i dowiedziałem się po roku od innych osób.

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...