Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Mauro napisał:

Niezła wycieczka się szykuję w październiku :D

Zaraz się okaże, że sobie autokar wynajmiemy, tylu chętnych :) O, albo czarter od razu :-k 

 

Kurde, żeby tylko dało radę bilety na mecz kupić, bo co innego pojechać w 5 osób, a co innego w 15... To już się ciekawa logistycznie wyprawa robi :-k 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

A tak w ogóle to mamy skrytą kobietę na forumku - jakaś Izabela mi przelała hajs za przyjaciela forum, ale nie podała nicka, ciekawe pod którym nickiem się Iza ukrywa :ninja:

 

:keke: 

Ty, Panie tolerancyjny, co to za podśmiechujki? No i dlaczego zakładasz, że to kobieta?

  • Lubię! 1
  • Zmieszany 5
Odnośnik do komentarza

 

Godzinę temu, Brudinho napisał:

 @Mauro Dzbanisterze pierwszy swego imienia, królu organizatorów. Człowieku który potrafił się zgubić na swoim osiedlu, odprowadzając mnie do @SZk! Chciałem Ci tylko napisać, że zajebiście, że umieściłeś mnie na liście :roll: Z takim kurwa przeglądem okaże się, że nie pojedziemy do Berlina, tylko na Barlinek. 

No jedziemy przecież na mecz Stoczniowca  Barlinek ?

 

Jakoś  nie widziałem żebyś gdzieś pisał, ze jedziesz, ale jak tak, to wpisuję Cię.

 

15 osób :D w tym hostelu się weźmie dwie sale 8-osobowe, będzie jeszcze jakaś zniżka na rezerwacje grupową : D 

 

15 biletów na mecz tez na bank będzie. 

Odnośnik do komentarza

http://weszlo.com/2019/08/20/warszawie-hotelem-fizjoterapeuta-obronil-sie-nozownikiem/?fbclid=IwAR0kk1y8u-8VegJCCSS5AcnrBA9Vejs-3Ne_8YwgGU9CHQUkYzS8FZ6r33c

Quote

Gej w szatni – nie miałbym z tym problemu, czy byłoby to dla mnie nie do zaakceptowania?

Myślę, że nie ma szans w szatni piłkarskiej, by takie coś przeszło.

A jakie jest twoje zdanie?

Nie byłbym zadowolony z tego powodu.

Dobrze, a gdyby była oferta z Realu, a tam grałby zdeklarowany gej, to odrzuciłbyś tę ofertę?

Ciężkie pytanie. Zależy, jaka byłaby ta oferta.

Całe szczęście, że Patryk Szysz nigdy nie stanie przed takim dylematem.

  • Lubię! 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, demrenfaris napisał:

 

Skończyłem czytać na:

Ulubiona książka?

Nie mam takiej, ale ostatnio przeczytałem bardzo fajną: „Nawyki warte miliony.”

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, szramek said:

W ogóle zadawanie takiego pytanie to szczyt kretyństwa, dobrze że nie pytają czy przeszkadza komuś czarny w drużynie.

Zgodziłbym się, gdyby standardem odpowiedzi byłoby "nie miałbym z tym żadnych problemów" (nawiasem sądzę, że tak by było przy pytaniu o czarnych). Pytanie o gejów w szatni to chyba jedyne faktycznie interesujące pytanie padające w tej serii. No, może jeszcze to o ulubioną lekturę :D

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, wwosik napisał:

Prawda jest taka, że wszyscy geje, których znam osobiście, ani nie ubierają się na różowo i nie mówią piskliwie. Co najwyżej można można powiedzieć, że są porządnie ubrani (bo nie wydają na kobiety ;)) i są ogarnięci kulturalnie - kino, teatr, książka, podróże.

A nawet jesli by sie ubierali na rozowo i mowili piskliwie, to co z tego? Po co tak roznicowac?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...