Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, klinsmann napisał:

ja rozważam transport fever... jaka cena obecnie? widzialem juz chyba promoi po 30 ziko. widzialem ze 2 gameplaye, niby przyjemne, gdzies widzialem recke ze jednak to nie do konca jest to co oczekiwali gracze... (pryzmat TTD)

na gogu za 34,29 zł

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Pulek napisał:

koledzy z Warszawy... czy ma ktoś z Was u siebie kabel USB -> mini USB?

 

Ixas6A1.png

ja oczywiście taki kabelek mam, ale go pożyczyłem. a potrzebuję go dzisiaj :roll:@Kuchar? bo do Ciebie mam najbliżej ;) ew. @klinsmann

 

1 godzinę temu, Misiek napisał:

na gogu za 34,29 zł

wole steam, jak sie wymienimy bibliotekami to cena /2 ;)

@Pulek zaraz poszukam

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Ernie Souchak napisał:

Transport Fever mam, przeszedłem kampanię. I tylko ona jest interesująca, gra dowolna to gra samemu (brak wrogich firm sterowanych przez AI) i po chwili nudna. Za 10 zł jak będzie to wtedy można kupić, ewentualnie w jakimś bundlu.

a jakis fajt po sieci? o transport fever 2 czytales cos wiecej?

 

@Misiek informacyjnie ;)

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, klinsmann napisał:

wole steam, jak sie wymienimy bibliotekami to cena /2 ;)

A ja bardzo lubię goga, no i nasz w końcu. Na steam to jest kurwa cena z kosmosu 125 zł, więc jebać Gabena...

 

8 minut temu, klinsmann napisał:

a jakis fajt po sieci? o transport fever 2 czytales cos wiecej?

Przecież to ma singla tylko.

Odnośnik do komentarza

Jednak nie było kupowania nowej giereczki, a zrobiłem kolejne podejście do Xenonauts. Pierwsze podejście miałem słabe, nie ogarniałem w ogóle tej mechaniki. Teraz jest lepiej, ale jeszcze nie umiem ustawiać swoich ludzi. Obcy mnie ściągają z jakiś niesamowitych odległości, a ja ich nawet nie widzę i trzeba wczytywać sava. No chyba, że nauczę się pogodzić z faktem, że kogoś mi odjebią ;) 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Misiek napisał:

Jednak nie było kupowania nowej giereczki, a zrobiłem kolejne podejście do Xenonauts. Pierwsze podejście miałem słabe, nie ogarniałem w ogóle tej mechaniki. Teraz jest lepiej, ale jeszcze nie umiem ustawiać swoich ludzi. Obcy mnie ściągają z jakiś niesamowitych odległości, a ja ich nawet nie widzę i trzeba wczytywać sava. No chyba, że nauczę się pogodzić z faktem, że kogoś mi odjebią ;) 

Oidp zawsze w X-comach za postęp się płaciło krwią swoich żołnierzy. Dopiero po opanowaniu kilku technologii ludzie zaczynali mieć szanse na powrót do bazy.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...